Co jest grane 24

6201 imprez dziś
Do poczytania
 • "Przygody Barona Munchausena". Wielka klapa i 18-letnia Uma Thurman jako Wenus [KULTOWY CZWARTEK]

  "Przygody Barona Munchausena". Wielka klapa i 18-letnia Uma Thurman jako Wenus [KULTOWY CZWARTEK]

  KINO

  "Przygody Barona Munchausena" zasłynęły jako jedna z największych klap w historii kina. Zanim nakręcono jakiekolwiek ujęcie, film Terry'ego Gilliama przekroczył budżet o dwa miliony dolarów. A w pierwszym dniu zdjęć, produkcja spóźniona była o... tydzień.

Nie przegap!
 • Akt równoległy

  Akt równoległy

  komedia

  Do niewielkiego, zacisznego i, oczywiście uroczego hoteliku przyjeżdżają na romantyczny weekend dwie pary kochanków. Zostawili w mieście swoich niczego nieświadomych małżonków, a tutaj liczą na upojne chwile i rozkoszne uniesienia. Jednak niewiarygodny wręcz pech sprawi, że... No właśnie - co można dodać, żeby nie popsuć Państwu zabawy? Może tylko tyle, że te żony i ci mężowie... Choć nie, to chyba też za wiele. Na pewno trzeba wspomnieć, że jest jeszcze ktoś, ten ... piąty - nieprzewidywalny, ale przedsiębiorczy portier. Odegra istotną rolę w nieprawdopodobnym przebiegu błyskawicznie toczących się tej nocy zdarzeń. No i z pewnością warto dodać, że wszystko zaczęło się od reklamy zamieszczonej w parafialnej gazetce.

Na co do kina
 • Repertuar kin
 • Balerina

  Balerina

  animowany

  Ocena 4/6

  11-letnia Felicie od zawsze marzy o tym, by zostać baleriną w paryskiej operze. Razem z najlepszym przyjacielem, spryciarzem Victorem ucieka z sierocińca, by spróbować swych sił w paryskiej szkole baletu. Dzięki swej pasji, urokowi i talentowi trafia pod opiekuńcze skrzydła dawnej gwiazdy baletu Madame Odetty, która otworzy przed Felicie magiczny świat tańca i muzyki. Wielkie plany małej Felicie może pokrzyżować jej największa rywalka – podstępna Camille, której matka nie cofnie się przed niczym, by utorować córce drogę do kariery. Na szczęście Felicie zawsze może polegać na Victorze i Madame Odetcie, którzy nie pozwolą jej zwątpić w siebie i w swoje marzenia.

 • Monster Trucks

  Monster Trucks

  przygodowy

  Jedynym marzeniem Trippa (Lucas Till) jest ucieczka od codzienności i trudnych warunków, w jakich przyszło mu dorastać. Zafascynowany motoryzacją chłopak z części złomowanych aut konstruuje swoją własną wersję popularnego Monster Trucka. W pobliskiej rafinerii dochodzi tymczasem do wypadku; z podziemnych głębin na powierzchnię ziemi wydostaje się niezwykłe stworzenie. Silne, szybkie i inteligentne. Dzięki niemu Tripp znajduje sposób wydostania się z miasta w towarzystwie niezwykłego nowego przyjaciela… Obraz pełen jest niesamowitych efektów specjalnych.

 • La La Land

  La La Land

  komedia

  Ocena 5/6

  Na tle kolorowego i tętniącego życiem Los Angeles rozgrywa się romantyczna historia dwojga marzycieli - Sebastiana i Mii, którzy próbują zrealizować swoje sny o karierze w showbusinessie. Mia jest początkującą aktorką, która w oczekiwaniu na szansę pracuje jako kelnerka. Sebastian to muzyk jazzowy, który zamiast nagrywać płyty, gra do kotleta w podrzędnej knajpce. Gdy drogi tych dwojga przetną się, połączy ich wspólne pragnienie, by zacząć wreszcie robić to co kochają. Miłość dodaje im sił, ale gdy kariery zaczynają się wreszcie układać, coraz mniej jest czasu i sił dla siebie nawzajem. Czy uda im się ocalić uczucie, nie rezygnując z marzeń?

 • Mówi dziś o nich cały muzyczny świat - latem wystąpią na Open'erze

  Grupa The Xx jest dziś najgorętszym tematem muzycznych mediów. Właśnie wydała bardzo chwaloną płytę, właśnie ogłasza coraz więcej koncertów. Jednym z nich będzie występ na festiwalu Open'er.

 • "Czy świat nas przerasta?" Odpowiedzi szukaj u Havla

  Michnik, Żakowski, Sierakowski - to tylko niektórzy uczestnicy debaty na temat twórczości Vaclava Havla, jednej z najważniejszych postaci kultury i polityki końca XX wieku. Jego twórczości i dziedzictwu poświęcona będzie sesja, odbywająca się w Instytucie Kultury Miejskiej.

 • Trójmiejscy muzycy grają dla ofiar syryjskiej wojny

  Wielkie gwiazdy lokalnej sceny alternatywnej i niepełnosprawni muzycy zagrają na wspólnym koncercie, z którego cały dochód zostanie przeznaczony dla ofiar bezwzględnej wojny w Syrii.

 • Federico Fellini na sopockiej plaży

  W rocznicę urodzin mistrza kina, w sopockim Teatrze na Plaży, odbędzie się teatralno-filmowy weekend z jego twórczością. Jak zapowiada Michał Grubman to pierwszy z cyklicznych weekendów poświęconych inspirującym twórcom kina i teatru.

Tematy ważne dla Trójmiasta
Miejsca
Ważne tematy
Miasta
Ludzie
Studia
Praca