Co jest grane 24

6139 imprez dziś
Do poczytania
 • Czytanie pod chmurką

  Czytanie pod chmurką

  W MIEŚCIE

  W dniach 29-31 lipca odbędzie się piąta już edycja Nadmorskiego Pleneru Czytelniczego. Plenery organizowane są przez Nagrodę Literacką Gdynia.

Nie przegap!
 • Spragnieni Lata 2016

  Spragnieni Lata 2016

  pop

  26.Toruń Blues Meeting SOBOTA (21.11.2015) 1. DŻEM 2. TORTILLA 3. OUTSIDER BLUES 4. BIG JOE BONE (GB) 5. BEŇA & RADVÁNYI (SK) JAM SESSIONS: BLUES BAZAR

Na co do kina
 • Repertuar kin
 • 183 metry strachu

  183 metry strachu

  thriller

  Ocena 4/6

  „Szczęki” nowej generacji. W wyniku splotu nieszczęśliwych wydarzeń, młoda kobieta, Nancy (Blake Lively), znajduje się na mieliźnie. Od brzegu dzieli ją jedynie 200 metrów, ale mieliznę opływa wielki żarłacz biały, krążący w wodach oddzielających Nancy od brzegu. Histeryczna walka o życie zamienia się w psychologiczną wojnę o przetrwanie.

 • Gdzie jest Dory?

  Gdzie jest Dory?

  animowany

  Ocena 4/6

  Kiedy Dory mawiała „mówi się trudno i płynie się dalej” w nagrodzonym Oscarem filmie „Gdzie jest Nemo”, raczej nie zdawała sobie sprawy z tego, co jeszcze ją w życiu czeka – chociaż pewnie i tak by zapomniała... Tytułowa bohaterka wraz z przyjaciółmi – Nemo i Marlinem – postanowi odkryć tajemnice swojej przeszłości. Co pamięta? Gdzie są jej rodzice? Gdzie nauczyła mówić się językiem wielorybów?

 • Jason Bourne

  Jason Bourne

  akcja

  Superduet reżysersko-aktorski Greengrass-Damon powraca w kolejnym wspólnym filmie z kultowej serii o Jasonie Bournie (wcześniej współpracowali nad „Krucjatą Bourne’a” i „Ultimatum Bourne’a”). Całość jak zawsze oparta na bestsellerowej serii sensacyjnych powieści Roberta Ludluma. Do tej pory filmy o przygodach Bourne’a zarobiły 1,2 mld dolarów.

 • Gdańska kultura we Wrocławiu

  Cztery piętra i piwnica jednej z wrocławskich kamienic przez tydzień należeć będzie do Gdańska, a dokładniej - do związanych z Gdańskiem artystów i kuratorów kolektywu All Inclusive, którzy w ramach Koalicji Miast przejmą kontrolę nad Stolicą Kultury 2016.

 • Przeboje przez całą noc - Lionel Richie wystąpił w Ergo Arenie...

  To była trzecia wizyta w Polsce, ale pierwsza dla dużej publiczności. Lionel Richie wystąpił w Ergo Arenie i zaśpiewał swoje największe hity. Nie zabrakło "Dancing on the Ceiling", "Say you, Say me" i nieśmiertelnego "Hello". Był też element zaskoczenia.

 • Bardzo krótkie zdania o bardzo długim bloku

  Takiej książki jeszcze nie było: Hałas w "Pieczeni dla Amfy"i tworzy niezwykłą mozaikę opowieści o mieszkańcach falowca.

 • Feta w Gdańsku. Podpalić to miasto! [ZDJĘCIA]

  Tegoroczna edycja festiwalu Feta upłynęła pod znakiem kapryśnej pogody, różnorodnych spektakli i niezapomnianych wrażeń. Bo tych na Fecie nigdy nie brakuje. Choć deszcz nie oszczędzał festiwalu (zresztą nie pierwszy raz), to widzowie jak zwykle dopisali.

Tematy ważne dla Trójmiasta
Miejsca
Ważne tematy
Miasta
Ludzie
Studia
Praca