Ehab Atalla, pochodzi z Egiptu, od czterech lat mieszka w Zgorzelcu, sprzedaje kosmetyki naturalne

2/8

RAFAŁ MALKOPolski przyjechałem cztery lata temu. Pochodzę z Egiptu, wcześniej mieszkałem w Sharm el-Sheikh - tam prowadziłem firmę związaną z nurkowaniem. Właśnie podczas nurkowania poznałem swoją żonę, która jest Polką. Żona prowadzi dochodowe biuro rachunkowe, musi wszystkiego pilnować. Dlatego to ja zdecydowałem się na wyprowadzkę, choć mój biznes w Egipcie dalej funkcjonuje. Po przyjeździe do Polski zastanawiałem się czym można tu handlować. Zauważyłem, że ludzie najchętniej wydają pieniądze na dziecko, później na... swoje kobiety. Postawiłem na handel naturalnymi produktami kosmetycznymi. To był świetny wybór. Kluczem do sukcesu jest jakość, dlatego zainteresowanie jest bardzo duże.

Na Jarmarku św. Dominika jestem po raz drugi - warto zainwestować w taką formę promocji. Często prezentuję  się także na podobnych imprezach w Katowicach, Wrocławiu, Kołobrzegu. Prowadzę polską dystrybucję produktów kosmetycznych z Egiptu i Maroko - np. naturalne olejki z czarnuszki, olejki arganowe. Firma działa w Zgorzelcu drugi rok, zainteresowanie jest bardzo duże.

Do Polski przyjechałem cztery lata temu. Pochodzę z Egiptu, wcześniej mieszkałem w Sharm el-Sheikh - tam prowadziłem firmę związaną z nurkowaniem. Właśnie podczas nurkowania poznałem swoją żonę, która jest Polką. Żona prowadzi dochodowe biuro rachunkowe, musi wszystkiego pilnować. Dlatego to ja zdecydowałem się na wyprowadzkę, choć mój biznes w Egipcie dalej funkcjonuje. Po przyjeździe do Polski zastanawiałem się czym można tu handlować. Zauważyłem, że ludzie najchętniej wydają pieniądze na dziecko, później na... swoje kobiety. Postawiłem na handel naturalnymi produktami kosmetycznymi. To był świetny wybór. Kluczem do sukcesu jest jakość, dlatego zainteresowanie jest bardzo duże.

 

Więcej na ten temat: jarmark św. dominika, mtg