Park Oruński, Gdańsk

1/5

RENATA DĄBROWSKA

Trzeci co do wielkości park miejski w Gdańsku. Położony jest nad Potokiem Oruńskim. Zajmuje ok. 11 hektarów. W ciągu ostatnich kilku lat przeszedł gruntowną rewitalizację - pojawiły się m.in. pomosty i fontanna.

"Miejsce po rewitalizacji odzyskało dawną świetność. Polecam na romantyczne spacery, na co dzień czy w niedzielne popołudnie z całą rodziną, mogą tu grasować dzieci, ale i pieski są mile widziane", "Przepiękny, duży, zadbany park. świetne miejsce na odpoczynek, spacer, przejażdżkę rowerową" - tak o tym miejscu piszą internauci.

trzeci co do wielkości park miejski w Gdańsku. Położony jest nad Potokiem Oruńskim. Zajmuje ok. 11 hektarów. W ciągu ostatnich kilku lat przeszedł gruntowną rewitalizację - pojawiły się m.in. pomosty i fontanna. "Miejsce po rewitalizacji odzyskało dawną świetność. Polecam na romantyczne spacery, na co dzień czy w niedzielne popołudnie z całą rodziną, mogą tu grasować dzieci, ale i pieski są mile widziane", "Przepiękny, duży, zadbany park. świetne miejsce na odpoczynek, spacer, przejażdżkę rowerową" - tak o tym miejscu piszą internauci. 

Wszystkie zdjęcia
  • Park Oruński, Gdańsk
  • Park przy pijalni wód, Gołdap
  • Słowiński Park Narodowy, woj. pomorskie
Więcej tematów - Trójmiasto
Wiadomości z Trójmiasta
Magazyn Trójmiejski
Imprezy w Trójmiescie
Sport w Trójmieście