Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Nie wiem jak mieszkańcy odbierają zmiany, ale dla mnie je widać i czuć. Dosłownie. 10 lat temu robiłem zdjęcia tej dzielnicy z 5 letnią córką jako alibi a najchętniej z uchylonego okna samochodu i z noga na gazie. Pół roku temu bez obaw z 15 letnią córką robiłem zdjęcia dzielnicowych grafitti. dwa tygodnie temu bez stresu za to pod wrażeniem dojechałem na imprezę Silly Venture. Sprawdźcie sobie kto bierze w niej udział. Ludzie z całej Europy. I nie narzekają. Tegoroczne Silly Venture było rekordowe. A ja życzę organizatorowi żeby kolejne było jeszcze większe :)
  już oceniałe(a)ś
  22
  3
  Czemu wśród ogromnych miejskich inwestycji nie wymienicie nowego budynku ZiDZ za 18mln zł nadpłat za wywóz śmieci, co do których mieszkańcy nie mogą się doprosić obniżki? Podwójnie to oburzające w świetle tego że miasta wg ustawy nie mogą w żaden sposób zarabiać na zawyżonych opłatach śmieciowych. Budyń z swoimi pieskami ma jednak inne zdanie. Ale pewnie o tym nawet na gazecie nie przeczytamy. Gazeta po ostatnich wyborach stała się już do granic możliwości propagandowym szmatławcem. Przeszliście niesamowitą drogę przez ostatnich 25 lat. Od opozycyjnej gazety do propagandowego szmatławca na usługach rządzącej partii. Do listopada czytałem was codziennie, od listopada wchodzę raz na tydzień i propagandowy bełkot skoncentrowany na pojedynczych sukcesach a nierównomiernym rozwoju w cale nie zachęca mnie do kolejnych odwiedzin.
  @szacowny_starszy_pan Nie wiesz czemu? Bo temu kurna! Teraz po wyborach to możecie mu naskoczyc. A to dopiero początek, radzę zapiąć pasy. :)
  już oceniałe(a)ś
  20
  7
  @szacowny_starszy_pan Twojemu idolowi wyborcy pokazali środkowy palec i nawet skumanie się starego komucha z Jaworskim nie pomogło :) Waldek Bartelik trafił tam gdzie jego miejsce - na śmietnik :) Niech sobie tylko stronę na fejsie poprawi, bo ośmiesza się tym podawaniem Enegi jako miejsca pracy od 2002 do dzisiaj :) Chyba wreszcie komuszki zobaczyły, że ich czas definitywnie minął.
  już oceniałe(a)ś
  13
  19
  @loser666 PO sie po prostu posrało przed wyborami parlamentarnymi i będzie nam wciskane że wszystko jest sukcesem, nie ma problemów, wszystkie podatki i opłaty są prawidłowo wyznaczone i inne kłamstwa w ramach komplementowania świniom przy korycie. Brzmi jak peany na temat budyniu od wicebudynia, szczeniaka Grzelaka, który ma mieszkańców w głębokim poważaniu.
  już oceniałe(a)ś
  16
  9
  @whipstick Idol? Jeśli nie rozumiesz różnicy między idolem a kandydatem do głosowania to nie powinieneś się dyskutować na temat polityki, bo jesteś idiotą. To własnie tacy idioci skazili do cna nasze życie polityczne. W pojęciu takich idiotów można tylko glosować na PO, a każdy głos nie oddany na PO to głos oddany na PiS. Tacy idioci właśnie trzymają przy polityce takie persony jak kaczyński czy budyń. PS. W pierwszej turze głosowałem na Lieder.
  już oceniałe(a)ś
  11
  9
  @szacowny_starszy_pan Ojj, zabolała prawda. :) I polszczyzna popłynęła i maniery raczej mizerne :) C'est la vie :) Może meliski się starszy pan napije? albo rumianku z walerianką? zdrowie trzeba szanować :)
  już oceniałe(a)ś
  10
  21
  @whipstick Chyba Ciebie prawda zabolała...brak zrozumienia również wyraźny...po prostu PZPO nie jest jedyna słuszną siłą, tak jak i PiS...Miasta mają być dla mieszkańców, nie dla kolesi partyjnego nadania.
  już oceniałe(a)ś
  10
  5
  @doraa dlaczego tak uważasz? Starszemu panu puściły nerwy w sposób typowy dla wielu zestarzałych wyznawców PZPR i obraża się, że inni nie myślą tak jak on. Smutne ale prawdziwe. Popadanie w szał z powodu remontu ulicy i lekka demencja mogą co najwyżej wzbudzać politowanie. Nadal zalecam meliskę i waleriankę.
  już oceniałe(a)ś
  12
  14
  @whipstick To musi być frustrujące widzieć wszędzie komuchów i wmawiać nie popierającycm POPiS, że tym samym są zwolennikami owych komuchów.., ale nie wiem czy na to pomaga zalecana przez Ciebie meliska z walerianką...
  już oceniałe(a)ś
  6
  8
  @doraa żadnymi wycieczkami ad personam nie zasłonicie faktu, że wszelacy lewicowi (Szczukocki), lewaccy (Lieder) i postkomuszy (Bartelik) kandydaci dostali środkowy palec od wyborców, a walkę stoczyło dwóch prawicowców. Najżałośniej wypadł Bartelik, który najpierw zaproponował Liedrowej wycofanie się, a potem skumał się z najprawicowszym prawicowcem. Ludzie wbrew pozorom pamiętają i potrafią samodzielnie myśleć :)
  już oceniałe(a)ś
  9
  5
  @szacowny_starszy_pan Dziadu, radzę najpierw sprawdzić fakty, ten budynek ma kosztować ok 4 mln złotych, a nie 18!!
  już oceniałe(a)ś
  11
  4
  @whipstick Z "szacownym" nie tylko bartelikowcy i pisuary się tutaj zgodzą.
  już oceniałe(a)ś
  7
  2
  @whipstick Głupstwa wypisujesz. Manicheizm taniej próby uprawiasz?
  już oceniałe(a)ś
  5
  1
  @whipstick To nie chodzi o remont ulicy, tylko o udawanie że remont ulicy jest rewitalizacją. Otóż nie jest. Remont to remont.
  już oceniałe(a)ś
  3
  3
  @whipstick Dwóch prawicowców??? Jeden z partii, która właśnie znacjonalizowała środki zgromadzone przez ludzi na ich przyszłe emerytury. Drugi ociera się o socjalizm zabarwiony narodowo. To mają być znamiona prawicowości???
  już oceniałe(a)ś
  5
  2
  @szacowny_starszy_pan Jeśli tak jest cena tego, by psycholi z PiSu i od radia ma ryja powstrzymać przed sięgnięciem po władzę - niech tak będzie, zapłacimy!
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Lampy są przewspaniałe, całość jest bardzo efektowna, będzie bardzo pięknie :)
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  Praca jest świetna, ale ta część musi być podłączony do głównego obszaru Długie Ogrody. Autostrada całkowicie odcina go. Autostrada musi być obniżona, a wiadukty dla pieszych tworzone. Można to połączyć dolną połowę, przy czym środek i rozwój będzie po drugiej stronie Długie Ogrody. Gdy ta część jest lepiej połączone poprawi naturalny. Zmiany te można zmienić Gdańsk z dobrego miasta do wielkiego jednego. The work is great, but this part needs to be reconnected to the main Dlugie Ogrody area. The highway completely cuts it off. The highway needs to be lowered, and a pedestrian overpasses created. This can connect lower half, with the centre, and the development going on the other side of Dlugie Ogrody. When this section is better connected, it will improve naturally. These developments can change Gdansk from a good city to a great one.
  już oceniałe(a)ś
  6
  1