Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  A co miały wojska Armii Czerwonej zrobić? Przykryć dzielnice budynki gazetą i napisać nie strzelać? Przecież była wojna i nazistów trzeba było wytłuc jasne?
  @Maciej Borejsza "Nazistów", powiadasz, webbrygadzisto?
  już oceniałe(a)ś
  14
  6
  @Maciej Borejsza Znaczy się Niemców ?
  już oceniałe(a)ś
  3
  1
  A ile kobiet dzielni czerwonoarmijcy zgwałcili...Narodowości każdej, bez wyjątku. Zresztą nawet kobietom z obozów koncentracyjnych nie darowali.
  @abcyk byles ,widziales i z zalozonymi rekami stales
  już oceniałe(a)ś
  29
  26
  @abcyk Dzięki nim możesz chlapać po polsku ozorem. III Rzesza by ci tej przyjemności nie dała.
  już oceniałe(a)ś
  27
  35
  @wp56 pod zaborami tez chlapalismy po polsku ciemnogrodzie. Hitler wymordowal 8 milionow, Stalin 20 milionow, tylko w 1932 roku 7 milionow ukraincow. Nic im nie zawdzieczmy, bylo po drodze do Berlina.
  już oceniałe(a)ś
  36
  20
  @wp56 @abcyk Dzięki nim możesz chlapać po polsku ozorem. III Rzesza by ci tej przyjemności nie dała. Taki to by mial fuche kapo w KZ albo sonderkommando przy wyprowaniu flakow z zagazowanych trupow aby diamanty znalezsc To polski hitlerowiec, strach sparalizowal mu mozg, gotow zrobic wszystko, aby przetrwac
  już oceniałe(a)ś
  10
  15
  @wiarus25 dokładnie tak- w pierwszych dwóch latach okupacji więcej Polaków zginęło pod rządami sowietów, niż Niemców.Stalin też chciał nas wymordować, ale na szczęście pożarł się ze swoim kumplem Adolfem i miał pilniejsze zajęcie...
  już oceniałe(a)ś
  22
  11
  @boul81 kto ciebie historii uczyl, czyzby styropianowi historycy
  już oceniałe(a)ś
  21
  16
  @abcyk Chcesz powiedzieć że Ukraińcy wyzwalający Auschwitz gwałcili więźniarki ?
  już oceniałe(a)ś
  14
  3
  @abcyk Amerykanie też gwałcili , ale nie u nas, bo do nas nie zdążyli wyzwolić , alianci zdecydowali się na ofensywę jak armia Czerwona wiązała zasadnicze siły niemieckie i parła szybko na zachód. Amerykanie przyjęli też do siebie nazistowskich naukowców. Wojna jest brudna, budzi zwierzęce instynkty w ludziach, wszystkich, bez wyjątku.
  już oceniałe(a)ś
  18
  4
  @wp56 gdy nie powojenny opór Polaków, juz by chlapał ozorem w dole z wapnem z ołowianą kulką w głowie.Podobnie jak 100mln rosyjskich ofiar demokracji sowieckiej
  już oceniałe(a)ś
  4
  17
  @abcyk Wszystkie. 90% z nas ma w sobie inną krew. Patrioci spod znaku mafii prawniczej, czyli prawych i niesprawiedliwych nie uwzględniają tego, nie wspominając, że połowa z nich nie ma polskiego nazwiska.
  już oceniałe(a)ś
  5
  1
  @mawik_net ZSRR też pozbierał nazistowskich uczonych. Liczbowo mniej niż alianci, ale jednak.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  @cmochall II wojna światowa w ogóle miała miejsce? Byleś, widziałeś i z założonymi rękami stałeś? P.S. Polska klawiatura coś nie domaga?
  już oceniałe(a)ś
  4
  2
  @wiarus25 skąd wziąłeś te brednie o litościwym Hitlerze? W samym ZSRR Niemcy zabili lub zaglodzili ok. 20 milionów ludzi, w Polsce 6 milionów. ZSRR zawdzięczamy to, że Hitler nie wymordował 30 milionów Polaków.
  już oceniałe(a)ś
  10
  1
  Armia Czerwona wyzwoliła? Jesteście pewni? Pytaliście Schetyny?
  już oceniałe(a)ś
  35
  6
  Nie mam zdrowia do pismaków.
  już oceniałe(a)ś
  25
  6
  Podobno teraz coś 400 osób rocznie w Trójmieście zabijają Zakłady Fosforowe, a szczególnie jego hałdy w Wiślince. Św. pamięci Ania Przybylska i jej tato, to tylko przykłady z dziesiątek tysięcy zmarłych na na nowotwory złośliwe w tamtym rejonie. Trójmiasto dukrotnie przekracza przeciętna statystykę zachorowalności i umieralnosci na raka w pozostałych duzych miastach w Polsce.
  @doomsday Ale to fajnie, polaczek przyspawany do samochodu i pieca z palącym plastikiem pokazują, że to lubią, a jak coś im powiedzieć, to zjedzą i zrównają z ziemią, tacy mądrzy. Polaczki tak lubią, co poradzić. Jest takie miasteczko pod Warszawą, zwie się Legionowo i jest tam człowiek badający skażenie środowiska. Ma sprzęt od Greenpeace, więc bada. W okresie zimowym normy skażonego powietrza to nie kilka razy przekroczone normy, tak jest latem, bo czasem kilkadziesiąt, kilkaset. Ci ludzie mieszkający tam będą mieć raka na 99%! O mały włos, a sam bym tam mieszkał ze względu na bliskość wygodnej kolei, ale na szczęści żyję w miejscu, gdzie jest czyste powietrze (w miarę w Polsce nigdzie nie jest czyste).
  już oceniałe(a)ś
  3
  5
  co na to styropianowi historycy ,rosjanie i zolnierze LWP cos wyswobodzili ?
  @cmochall Tak samo jak Anders zdobył Monte Cassino. To Francuzi przełamali niemiecką obronę i dlatego Niemcy wycofali się z góry bo obrona nie miała sensu. Warto lepiej znać historię a pyszczyć o kacapach. Ja nie znam takiej narodowości.
  już oceniałe(a)ś
  2
  4
  część budynków na zdjęciach nie jest zniszczona, tylko niewykończona. np. orzeszkowej 2-10
  już oceniałe(a)ś
  8
  1
  Ciężko trafić ?, od kiedy to trafianie ma jakąś wagę np. 100 kG.
  już oceniałe(a)ś
  16
  11