Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  LUDZIE KOCHANI!!! Nie liczy się ilość, tylko jakość. 20 zdjęć, jedna wielka sieczka. Dlaczego nie zamieścicie max pięciu, które nas powalą?
  @multilady hmmm... bo hajs musi się zgadzać?
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  Napiszcie wreszcie że prywata górą i że zamknęli na życzenie mieszkańców jedyny darmowy parking na boisku w Chałupach by prekariat nie mógł korzystać i z tej rozrywki.
  @pepepe11 Prawdziwych prekarian nie stać na samochód a co dopiero na wyjazd na Hel, wypożyczenie sprzętu (o zakupie to nawet nie wspominam) itp., więc nie widzę problemu :)
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  Ja tam nie widzę nigdzie surferow - na Bałtyku ciężko o odpowiednie fale. Pełno za to windsurferow i kajciarzy. TReneR
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  I zasrane psami plaże na całym Półwyspie. Nikt nie sprząta, nikt nie pilnuje, ale za parkowanie płacisz zawsze i wszędzie + odwieczny problem polskich "kurortów": brak toalet przy plażach (nie licząc obskurnych toi-toi). Do Zachodu bardzo, bardzo daleko.
  @marckord. madagaskar w życiu nie widziałem psiej kupy na plaży nad Bałtykiem a jeżdżę co roku od 25 lat, z czego często na Hel. Same psy na plaży to też rzadkość. Jak masz w zasięgu wzroku jednego to już dużo... Ale słyszałem, że na Madagaskarze nie ma psów to może tam jeździj.
  już oceniałe(a)ś
  3
  1
  prawda jest taka ze hel to teraz miejsce dla dorobkiewiczow z centralnej polski ktorzy robia tam platne kampingi dla serferow, zdzieraja kase az huczy i oferuja zenujace warunki za ta cene wole Grecje :)
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  "mekka", "hawaje", i inne nieadekwatne słowa, po co to zadęcie? nie lepiej napisać, że jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma...
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  Jastarnia. Rybka na zimno 5 dkg plus jakieś podejrzane warzywa 25 zł. Aha i bułka również niepierwszej świeżości. Welcome to (pazerna) Poland.
  już oceniałe(a)ś
  4
  3
  Polecam KUŹNICĘ mniejszy tłok, cisza, i RYBKI u DAVIDA PYCHA.
  już oceniałe(a)ś
  3
  2