1/5
zamknij < >
Zdjęcie numer 1 w galerii - Paweł Adamowicz:

RENATA DĄBROWSKA

  • Zdjęcie numer 1 w galerii Paweł Adamowicz: &#034;Jestem gotowy kandydować po raz szósty&#034;. Wywiad o Gdańsku, polityce i wyborach 2018
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Paweł Adamowicz: &#034;Jestem gotowy kandydować po raz szósty&#034;. Wywiad o Gdańsku, polityce i wyborach 2018
  • Zdjęcie numer 3 w galerii Paweł Adamowicz: &#034;Jestem gotowy kandydować po raz szósty&#034;. Wywiad o Gdańsku, polityce i wyborach 2018
  • Zdjęcie numer 4 w galerii Paweł Adamowicz: &#034;Jestem gotowy kandydować po raz szósty&#034;. Wywiad o Gdańsku, polityce i wyborach 2018
  • Zdjęcie numer 5 w galerii Paweł Adamowicz: &#034;Jestem gotowy kandydować po raz szósty&#034;. Wywiad o Gdańsku, polityce i wyborach 2018
Komentarze
Brawo PO, jak widać w kategorii sprzedaży "politycznie nieświeżego towaru" nie macie konkurencji. Ta kandydatura to byłaby jednak nie tylko klęska dla was ale i dla całego Gdańska. I owszem, groziłoby to wygraną PISu ale wyłącznie na wasze życzenie. Pan Adamowicz musi odejść.
już oceniałe(a)ś
9
0
Panie Adamowicz pan jesteś gotowy, brawo za determinację, ale idź szukaj innej pracy. Wieloletnie królowanie nie wpływa dobrze na kontakt z rzeczywistością, dotyczy to też Karnowskiego i Szczurka żeby zatrzymać się na tym małym podwórku. Nie bez powodu wymyślono takie dziwactwo jak kadencyjność. Jak pan myśli, po co?
już oceniałe(a)ś
6
0
To byłaby SZÓSTA kadencja. Szósta! PATOLOGIA - niezależnie co myślimy o Adamowiczu.
już oceniałe(a)ś
9
3
"...czuję się na siłach służyć dalej gdańszczankom i gdańszczanom" - pytanie czy gdańszczanki i gdańszczanie nadal czują się na siłach przyjmować tą służbę? I czy nie czeka nas powtórka z wyborów 2015 w skali mikro? Żadnych wniosków, naprawdę chcecie oddać miasto w ręce dojnej zmiany?
już oceniałe(a)ś
9
3
Jeśli PO go poprze, będzie to znaczyło, że porażka w 2015 roku niczego, ale to niczego, ich nie nauczyła.
już oceniałe(a)ś
8
3
A ja jestem gotowy, żeby na niego nie głosować. Nawet za cenę nie pójścia na wybory. I proszę mi potem nie wmawiać, że wygrana PiS to moja wina.
już oceniałe(a)ś
8
7
Panie Prezydencie, proszę się zastanowić czy naprawdę jest Pan niezastąpiony i czy rzeczywiście nie ma dobrej alternatywy dla Pana na stanowisku prezydenta?
Jestem przekonany, że wielu mieszkańców docenia dokonania Pańskiej prezydentury oraz to jak zmienił się Gdańsk przez ostatnie 20 lat. Tym niemniej coraz więcej osób, chociażby z powodu odświeżenia życia polityczno-społecznego w Gdańsku, widzi potrzebę zmiany na najwyższym stanowisku w Gdańsku.
Jestem również przekonany, że znajdzie Pan wiele obszarów, w których będzie mógł wykorzystać swoje wieloletnie doświadczenie z zarządzania miastem - i piszę to naprawdę bez sarkazmu.
Co zaś się tyczy obrony Gdańska przed zawłaszczeniem przez PIS to jestem również przekonany, że lepszą strategią będzie wiarygodny kandydat oraz dobry, konstruktywny i wychodzący w przyszłość program, niż mobilizacja całej opozycji po hasłem "antypis".
Tak więc życzę refleksji i podjęcia właściwej - dla Gdańska - decyzji.
już oceniałe(a)ś
0
0