2/2
zamknij < >
Zdjęcie numer 2 w galerii - Nowy prezes Radia Gdańsk: publicysta związany z mediami bliskimi PiS

Fot. Jan Rusek / Agencja Gazeta

Siedziba Radia Gdańsk
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Nowy prezes Radia Gdańsk: publicysta związany z mediami bliskimi PiS
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Nowy prezes Radia Gdańsk: publicysta związany z mediami bliskimi PiS
Komentarze
Brawo Adam, świetny człowiek, tak trzymać, trzeba tych ludzi z letargu informacyjnego przebudzić.
@morszczuk
Letarg informacji to brak obrzydliwej propagandy? I klamstw na kazdym kroku?...
już oceniałe(a)ś
9
0
Niby kto miałby zostać prezesem reżimowego radia? A że w nazwie jest Gdańsk? To nie znaczy, że gdańszczanie słuchają, to tylko adres budynku.
@atr8 ja słucham :)
już oceniałe(a)ś
0
11
@morszczuk
To chyba od wczoraj, bo jeszcze przed chwilą był tam "informacyjny letarg".
już oceniałe(a)ś
3
0
Kolejny , zniewolony pisowski młot w reżimowej rozgłośni nadającej wiadomości dla ciemnego gdańskiego ludu.
już oceniałe(a)ś
17
0
kolega Cenckiewicza z czasów IPN, Cenckiewicz potomek Ubeka potem dyrektora Grand Hotelu w Sopocie na niejawnym etacie. Kryżowie, Piotrowicze, Czabańscy z wiadomym rodowodem w pełnej nowogrodzkiej krasie. ps. I nie mnie Pegasus se śledzi
już oceniałe(a)ś
15
0
Kolejny PiSmęt do nachapania. Żeby nie okazało się, ze tez prowadzi jakiś przybytek jak to ci z PiSu maja w zwyczaju.
już oceniałe(a)ś
15
0
Spoko , przyjdzie czas ,ze przeprowadzimy depisyzacje . Znacznie glebsza i dokladniejsza , niz dekomunizacja .. Ten pan , bez wlasciwosci tez poleci
już oceniałe(a)ś
13
0
zdziwił by się gdyby informacja brzmiała , dyrektorem radia Gdańsk został przyzwoity człowiek, a tak , kolejny wielbiciel pisu ma koryto, to norma, a że nie miał kontrkandydata, ? ha ha, po co inny , skoro ten jest najwłaściwszy, Ochyda się pisze czy ohyda,
już oceniałe(a)ś
4
0
Cóż, z Radiem Gdańsk prawie się pożegnałem od czasu, gdy z audycji wieczornych zniknęły dwa Jarki we wtorkowe wieczory, bo jakiś pisowski dupoliz przestraszył się, że puścili San Escobar.
Wtedy były jeszcze czwartkowe audycje muzyczne Larry'ego OK Ugwu. Wygląda na to, że też zniknęły, bo od kilku tygodni czwartki okupuje jakaś pindzia bez dykcji (może ma inne umiejętności?) z muzyką "klubową".
W niedzielę przypadkiem usłyszałem fragment wiadomości, których głównym punktem był kmiot namawiający w czasie wiecu do głosowania na PiS.
Dziękuję bardzo. Wrócę, gdy powróci normalność. A na razie azylem normalności jest dla mnie BBC4 albo BBC6, bo w Tok FM już też za dużo "różnorodności", z Wróblem i Wielowieyską na czele. :|
@szeloja
Muzyki w każdym Radiu można słuchać,ale pisowskiej propagandy,tylko w pisowskich mediach. Takim od lat jest Radio Gdańsk. Upodobniło sie od kilku lat do Radia Maryja.
już oceniałe(a)ś
2
0
@nieznoszeklamcow
Może aż takiego pierdzielca nie mają jak radiocomaryja, ale kiedyś można było spokojnie sobie słuchać wiadomości lokalnych i muzyki jako tło przez cały dzień. Od 2016 już nie.

Z rzeczy, na które czasem trafiam nocą i są strawne to stare reportaże morskie, chyba jeszcze z komuny. Prócz tego "Co za Historia" z Wojtkiem Sulecińskim, ale to zależy od jego rozmówcy, no i sam Wojtek ma trochę "parcie na mikrofon", żeby swoim tubalnym głosem błysnąć własną wiedzą. Czasem po 1:00 trafiam na powtórki audycji o medycynie (bądź zdrów?), też ciekawe. Ale za dnia... papka propagandowa do zrzygania.
już oceniałe(a)ś
1
0