Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Czy to nie dziwne, że według p. Gessler na trzypoziomkowe uznanie zasługują w dużej mierze kajpy, które ona "zrewolucjonizowała"? Pozostałe jakby na doczepkę, trzeba było wybrać coś, czym można zapełnić strony książki. Skromnością ta pani nie grzeszy...
  @takajednababa Nie wrzuciła nawet wszystkich tych,gdzie ją diabli przynieśli. Ja tej raszpli zapamiętam to,co spieprzyła w świetnej knajpce z węgierską kuchnią,czyliw Czardaszu na Przymorzu. Nim to babsko przylazło,w Czardaszu mieli wspaniały wręcz Bogracz: delikatna,dogotowana wołowina,kluseczki,odpowiednio pikantne,normalnie w 6-stopniowej skali dałbym 7! Po jej przyjściu zamiast wołowiny - karkówka lub co tam mają,inny smak,nieco zaostrzyli by ukryć gorsze mięso,ogólnie - słabiej. Przynajmniej do wiosny muszą utrzymać menu,więc ja ponownie wrócę co Czardasza na wiosnę,nie wcześniej i jeśli wróci dawny Bogracz,to będę tam wpadać częściej,jeśli nie - bye bye Czardaszu!
  już oceniałe(a)ś
  9
  6
  @takajednababa I co w tym dziwnego. Przecież nie będzie polecać czegoś czego sama nie wymyśliła albo spróbowała. Poza tym w dupie mam potrawy polecane. Jem to co mi smakuje. Najwyżej jak zapłacę i niedobre to drugi raz do knajpy nie pójdę.
  już oceniałe(a)ś
  6
  1
  @takajednababa Petit Paris nie prosił jej o pomoc. To znakomita restauracja dzięki pracy i osobowości właściciela - francuza. To raczej Magda Gessler prosiła go o pomoc kiedy chciała pokazać ekipie z Tapas Rybka jak powinna wyglądać rybna restauracja. I dobrze bo teraz Tapas Rybka też jest świetną restauracją. Ceny mają dużo niższe niż w Petit Paris (inny charakter lokalu) ale jedzenie znakomite. Jedyny minus to to, że tam ciągle jest tłok ;). Jak jest pogoda to nie można igły wcisnąć a jak jest niepogoda to jest tłoczno
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  NIe wierzę celebrytom zarabiającym na certyfikacji swoich przedmiotów kultu.
  już oceniałe(a)ś
  73
  7
  "Ewa zaprasza" jest w Sasinie, a nie w Choczewie.
  już oceniałe(a)ś
  43
  2
  Nie interesuja mnie gusty tej Pani. W ogole - nie.
  @nazimno to po co czytasz taki artykuł??
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  @abber żeby coś tam - jak zawsze - skomentować ;)
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Zdumiewa, że wśród gdańskich lokali nie znalazła się Kokieteria, Metamorfoza, La Cucina, Felini, Mercato... Widać Pani M jeszcze tam nie dotarła, albo uznała, że jej kubki smakowe jedzenia nie przyswajają. restauracjewgdansku.blog.pl publikuje w miarę rozsądny ranking.
  @gedwuihrfw Nie ma żadnej potrzeby aby Pani M tam docierała, albowiem naprawdę dobre restauracje doskonale radzą sobie bez gawiedzi ciągnącej do reklamowanego w TV badziewia.
  już oceniałe(a)ś
  33
  3
  @0apud0 TVN rości sobie prawo do określania tego co nam powinno się podobać więc zatrudnia osoby mające parcie na ekran ale są albo wulgarne albo obrażają ludzi. Ostatnio Ikonowicz tylko wącha zamówione potrawy jakby z góry spodziewała się tam plwocin wszystkich pracowników kuchni i słusznie. Po takim fatalnym image też bym się obawiał w jedzeniu nie tylko kudeł. No ale kulturalnie zawsze powiem jej smacznego.
  już oceniałe(a)ś
  3
  2
  gdzie dolina charloty?
  @muppetshow1982 dolina charlotty jakos sie tej Pani nie podoba -:)
  już oceniałe(a)ś
  13
  0
  @muppetshow1982 Może dlatego, że to inne województwo?
  już oceniałe(a)ś
  5
  11
  Zanotowałem. Na pewno do żadnego z nich nie wejdę.
  już oceniałe(a)ś
  35
  12
  Biały Merlin ? Byłem - długo czekaliśmy - ale ok, mogę to zrozumieć. Natomiast dla naszej grupy kawa i ciacho podawane były sukcesywnie z dużymi odstępami czasu. Część osób nie dostała widelczyka do ciacha, trzeba się było upominać. Okazało się, że brakło sztućców i niektórym w końcu podano łyżeczki (wszyscy zamówili to samo). Część osób dostała kawę rozlaną na spodek w czasie podawania. No Suuuuuuuper :) Ale może obsłudze ręce się z wrażenia trzęsły, bo wchodził Borys Szyc :)? Ceny dość wysokie. W smaku kawa i tort bezowy były w porządku.
  już oceniałe(a)ś
  18
  2