Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  twórcy tego rankingu nie chciało się opuścić dolnego miasta i odwiedzić najnowszy przepiękny park w Osowej przy ulicy Chirona.To założenie parkowe otrzymało również nagrodę Marszałka województwa Pomorskiego
  już oceniałe(a)ś
  6
  1
  Park oliwski/ogród opacki... czy to tutaj flaszka wypasa swoje daniele?
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Nalezy wspomniec, za "palmiarnia" to fatalna wizytowka Parku Oliwskiego. Miasto lub osoby odpowiedzialne powinny sie wziac do roboty.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Do autorki: Park Reagana nie dochodzi do al. Hallera. Zagospodarowany jest do deptaka na przedłużeniu al. Jana Pawła II. Oby jednak ta część od deptaka do Hallera doczekała się również włączenia w Park Reagana.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Szanowna Redakcjo, Park Steffensa znajduje się na Aniołkach. Na jego terenie znajdował się średniowieczny szpital p.w. Wszystkich Bożych Aniołów, od którego nazwę wzięła dzielnica.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  To ja dodam jeszcze Trójmiejski Park Krajobrazowy, gdzie w każdym mieście można znaleźć coś ciekawego - Gdańsk: Dolina Radości (oraz przylegające Dolina Marnych Mostów i Dolina Ewy) Dolina Samborowa oraz Dolina Zielona - Sopot: Dolina Świemirowska oraz Gołębiewska -Gdynia: Rezerwat Łeg nad Swelinią Rezerwat Kacze Łęgi
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  Małe sprostowanie, wstęp do palmiarni jest bezpłatny od wielu lat i w okolicy 20.08.2015r również był bezpłatny. Ponadto część botaniczna nie jest wydzielona od pozostałej części parku(ogrodzenie usunięto w 2014 roku).
  już oceniałe(a)ś
  0
  0