Mecz charytatywny na PGE Arenie. Gwiazdy zagrały dla podopiecznych hospicjum

gesi
05.09.2015 21:02
W charytatywnym meczu na PGE Arenie w Gdańsku Reprezentacja Artystów Polskich pokonała Drużynę Przyjaciół Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci aż 9:2. Wynik nie był jednak najważniejszy, chodziło o zabawę, a przede wszystkim pomoc dla podopiecznych Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci. Przed...

W charytatywnym meczu na PGE Arenie w Gdańsku Reprezentacja Artystów Polskich pokonała Drużynę Przyjaciół Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci aż 9:2. Wynik nie był jednak najważniejszy, chodziło o zabawę, a przede wszystkim pomoc dla podopiecznych Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci. Przed... (JAN RUSEK)

W charytatywnym meczu na PGE Arenie w Gdańsku Reprezentacja Artystów Polskich pokonała Drużynę Przyjaciół Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci aż 9:2. Wynik nie był jednak najważniejszy, chodziło o zabawę, a przede wszystkim pomoc dla podopiecznych Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci. Przed spotkaniem i w jego trakcie trwała zbiórka środków, dzięki którym pomoc potrzebującym będzie jeszcze bardziej efektywna. W pokazowym meczu zagrało wiele gwiazd sportu, filmu i muzyki. Zobacz zdjęcia z PGE Areny.

Wszystkie zdjęcia