Biznes, kultura i sport - trzy dziedziny i 10 laureatów, których nazwiska warto zapamiętać. Zapraszamy na relację na żywo z gali "Pomorskie Sztormy 2016".
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu
 

We wtorkowy wieczór na Scenie Kameralnej Teatru Wybrzeże w Sopocie wręczonych zostanie 10 statuetek, Sztormów, dla firm, instytucji bądź osób, które w minionym roku odniosły sukces na polu biznesu, kultury i sportu. Pomorskie Sztormy to plebiscyt organizowany przez „Gazetę Wyborczą Trójmiasto” i Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego.

W „Biznesie” przyznamy nagrody w trzech kategoriach: Inwestycja Roku, Firma Roku i Młoda Firma Roku. W „Kulturze” – Wydarzenie Roku, Człowiek Roku i Odkrycie Roku. A w „Sporcie” – Sportowiec Roku, Drużyna Roku i również Odkrycie Roku. Dziesiąta kategoria to „Pomorskie Euroinspiracje 2016” i jest to nagroda specjalna marszałka województwa pomorskiego.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Mikołaj Chrzan poleca
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem