Radio TOK FM zaprasza we wtorek 9 października na debatę kandydatów na prezydenta Gdańska do Europejskiego Centrum Solidarności. Podobnie jak cztery lata temu można spodziewać się ciekawej i żywej dyskusji. Transmisję z debaty będzie można obejrzeć na naszej stronie internetowej.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

W 2014 roku w trakcie kampanii samorządowej Radio TOK FM przeprowadziło cykl debat z kandydatami na prezydentów 11 największych miast w kraju. Cieszyły się one wtedy wielką popularnością i w tym roku odbywają się ponownie. We wtorek 9 października radio zaprasza na debatę kandydatów na prezydenta Gdańska. Początek o godz. 18 w Europejskim Centrum Solidarności. Udział wezmą:

Paweł Adamowicz, prezydent Gdańska, KWW Pawła Adamowicza Wszystko dla Gdańska

– Kacper Płażyński, Prawo i Sprawiedliwość

– Jarosław Wałęsa, Koalicja Obywatelska

– Andrzej Ceynowa, SLD Lewica Razem

– Elżbieta Jachlewska, Ruch Społeczny Lepszy Gdańsk

Debatę poprowadzi dziennikarka TOK FM Małgorzata Waszkiewicz. Z przyczyn technicznych w każdym mieście w debacie uczestniczy maksymalnie pięciu kandydatów z najwyższym poparciem w sondażach.

Spotkanie w Gdańsku jest otwarte dla publiczności, która będzie miała okazję, aby zadać kandydatom swoje pytania. Na pytania od mieszkańców Gdańska, Radio TOK FM czeka również pod adresem mailowym uslysz@tok.fm. 

Debatę poprzedza reporterska podróż przez Gdańsk, emitowana na antenie TOK FM przez cały dzień w odcinkach. Po zakończeniu debaty o godz. 20 wystartuje „Hyde Park", czyli audycja Pawła Sulika, w której czekamy na głosy słuchaczy dotyczące debaty i poruszanych w niej tematów.

Dotychczas Radio TOK FM przygotowało już cztery akcje #Usłysz.

We wrześniu 2014 r. rozpoczął się cykl programów „Usłysz swoje miasto” nadawanych co środa z innego miejsca w Polsce – przez trzy miesiące stacja odwiedziła 11 miast. W kolejnym roku, przed wyborami prezydenckimi Radio TOK FM prowadziło akcję „Usłysz swojego prezydenta", a przed wyborami parlamentarnymi – debaty z kandydatami do Sejmu w ramach akcji „Usłysz swojego posła". Natomiast w ub. roku odbyła się akcja „Usłysz swoją szkołę” obejmująca cykl debat poświęconych skutkom reformy edukacji. 

Więcej informacji na stronie www.tokfm.pl oraz na profilu radia na facebooku.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem