Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Aby zostać subskrybentem "Dzień dobry, Trójmiasto", należy zapisać się TUTAJ.

Nowy newsletter z wiadomościami z Trójmiasta będziemy Wam wysyłać od poniedziałku do piątku, zawsze rano, przed godz. 8. Zmieniliśmy go dla Was, odświeżyliśmy jego formułę, wsłuchując się przy tym w Wasze potrzeby i oczekiwania, które wyraziliście choćby w wypełnionych i przesłanych do nas ankietach.

Co nowego w "Dzień dobry, Trójmiasto"

W nowym newsletterze nie tylko będziemy Wam przekazywać najważniejsze wiadomości z Trójmiasta i komentować bieżące wydarzenia. Będziemy Wam też proponować wydarzenia warte uwagi w wolnym czasie lub po prostu po pracy, poinformujemy Was zawsze o pogodzie i jakości powietrza w Trójmieście. Chcąc wzmacniać interakcje z Czytelnikami, będziemy Wam też zadawać pytania - w każdym newsletterze pojawiać się będzie "Pytanie dnia" i link do tekstu, w którym znajduje się sondaż.

Codzienny newsletter będziemy wysyłać pod marką „Dzień dobry, Trójmiasto”, a przygotowywać go będą doświadczeni redaktorzy i dziennikarze „Gazety Wyborczej Trójmiasto”. Będą oni mogli wykorzystać otrzymane od Was odpowiedzi jako komentarze i listy.

Pragniemy być z Wami w stałym, codziennym kontakcie.

Zapisz się na "Dzień dobry, Trójmiasto"

- Newslettery są jednym z dynamicznie rozwijających się źródeł ruchu dla serwisów lokalnych Wyborcza.pl. Jestem przekonany, że "Dzień dobry" - nowy miejski newsletter przygotowywany codziennie rano przez dziennikarzy naszych 20 redakcji lokalnych - przyciągnie nowych użytkowników, a w efekcie zwiększy się liczba prenumeratorów cyfrowych "Gazety Wyborczej" - mówi Mikołaj Chrzan, szef redakcji lokalnych "Gazety Wyborczej".

W pierwszym, poniedziałkowym "Dzień dobry, Trójmiasto" zajmujemy się tematem protestu wiernych, którzy domagają się odwołania arcybiskupa Sławoja Leszka Głódzia (pytamy m.in. „Czy wierzysz, że papież Franciszek odwoła metropolitę gdańskiego abp. Sławoja Leszka Głódzia?”), polecamy Wam wywiad z prezydentem Sopotu Jackiem Karnowskim oraz opisujemy oburzenie mieszkańców Gdyni, którzy nie chcą pozwolić, aby plac zabaw w ich dzielnicy zmienił się w fontannę.

Aby zostać subskrybentem "Dzień dobry, Trójmiasto", należy zapisać się TUTAJ.

Zachęcajcie też, prosimy, do zapisywania się na nasz newsletter swoich bliskich i znajomych. Niech także oni wiedzą, czym żyje Trójmiasto.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.