Orientujesz się w tematach dotyczących Trójmiasta i jego mieszkańców? Poruszasz się swobodnie w świecie internetu? Masz dziennikarskie doświadczenie? Zgłoś się do nas i dołącz do redakcji "Gazety Wyborczej" w Trójmieście.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Jesteśmy jedną z największych firm medialnych w Polsce. Tworzymy portale i projekty internetowe, prasę, radio, kino, telewizję, reklamę zewnętrzną, wydajemy książki oraz produkujemy i dystrybuujemy filmy. „Gazeta Wyborcza”, Wyborcza.pl, Gazeta.pl, „Avanti”, Radio Złote Przeboje, kino Helios - to tylko niektóre z naszych marek.

Możesz teraz dołączyć do naszego zespołu dziennikarek i dziennikarzy „Gazety Wyborczej” w Trójmieście.

Szukamy osób z doświadczeniem dziennikarskim, które dobrze orientują się w tematach dotyczących Trójmiasta i jego mieszkańców, swobodnie poruszają się w świecie internetu oraz mediów społecznościowych, mają inicjatywę w samodzielnym szukaniu tematów i potrafią pracować pod presją czasu.

Dołączając do naszego zespołu będziesz miał/miała możliwość przygotowywania materiałów, także multimedialnych, do portalu trojmiasto.wyborcza.pl, codziennych wydań „Gazety Wyborczej” w Trójmieście, a także serwisów i wydań „Wyborczej” w zasięgu krajowym.

Czekamy na Twoje CV! Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem