Rozpoczynamy głosowanie w plebiscycie Supermiasta. Z czego w ostatnich 30 latach możemy być najbardziej dumni w Gdańsku? Wskaż swojego faworyta!
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

W tym roku mija 30 lat od pierwszych w historii III RP wyborów do rad gmin. Z okazji tak ważnej rocznicy zapraszamy Was do udziału w plebiscycie Supermiasta. Razem z Wami chcemy się zastanowić (i wybrać), co jest największym sukcesem Gdańska, z czego jesteśmy najbardziej dumni?

Spośród zgłoszonych przez Was propozycji redakcyjne jury wybrało dziewięć. Prezentujemy je poniżej i rozpoczynamy głosowanie, które potrwa do 30 kwietnia (wyniki ogłosimy 8 maja). Wybierzcie największy sukces 30-lecia w Gdańsku.

Regulamin plebiscytu znajdziecie TUTAJ.

Supermiasta
CZYTAJ WIĘCEJ
icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  @szeloja
  Najlepiej połóż się nogami do przodu i myśl o wieczności. Tylko żebyś głowy nie nadwyrężył rób przerwy na siku.
  @letitbe
  Ciężko będzie z tą wiecznością. Nie jestem religijny.
  A przerwy na siku robię, jak każdy. Co ileś drinków przy filmie. :)
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  tusk a wzesniej walesa
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Ten rząd powinien ,płacząc przed ekranem TVP jak w Chinach, oświadczyć że jest do d@py czyli do niczego i prosić o przebaczenie obywateli. Dla zmazania swojej nieudolności powinien opracować miesiąc w DPS.
  Dom Pomocy Społecznej byłby wskazany przez Episkopat a czas pracy (miesiąc) dowolnie wybrany przez Ministrów w okresie do końca 2020 roku.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Akurat teraz ludzie mają głowę do wybierania cudu trzydziestolecia.
  już oceniałe(a)ś
  0
  12