Rozpoczynamy głosowanie w plebiscycie Supermiasta. Z czego w ostatnich 30 latach możemy być najbardziej dumni w Gdyni? Wskaż swojego faworyta!
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

W tym roku mija 30 lat od pierwszych w historii III RP wyborów do rad gmin. Z okazji tak ważnej rocznicy zapraszamy Was do udziału w plebiscycie Supermiasta. Razem z Wami chcemy się zastanowić (i wybrać), co jest największym sukcesem Gdyni, z czego jesteśmy najbardziej dumni?

Spośród zgłoszonych przez Was propozycji redakcyjne jury wybrało dziewięć. Prezentujemy je poniżej i rozpoczynamy głosowanie, które potrwa do 30 kwietnia (wyniki ogłosimy 8 maja). Wybierzcie największy sukces 30-lecia w Gdyni.

Regulamin plebiscytu znajdziecie TUTAJ.

Supermiasta
CZYTAJ WIĘCEJ
icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Najwiekszy sukces? Można nie robić absolutnie nic i mieć poparcie.
  @Wuj_Bury
  gdybyś interesował się rzeczywiście miastem a nie tylko swoimi wąskimi (jakimi ?)potrzebami czy zainteresowaniami, to nie pisałbyś takich nonszalancki opinii. Chyba nie masz bladego pojęcia, jakie są kompetencje samorządu i co ten gdyński w ciągu 30 lat zrobił - choćby tylko te 9 przykładów, a to przecież kropla w morzu innych. Wiem, bo byłem samorządowcem.
  już oceniałe(a)ś
  2
  5
  Gdynia rządzona przez klikę od trzydziestu lat przyspawaną do stołka stała się miastem nijakim. Piszę to ze smutkiem ja - gdynianin z 75-letnim stażem.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0