Walka z pandemią trwa, dlatego w tym roku nie zorganizowaliśmy wieczornej gali z udziałem kilkuset osób. Laureatów nagrodziliśmy podczas kameralnej uroczystości w Bibliotece Europejskiego Centrum Solidarności.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

W trakcie transmitowanego na You Tubie i Facebooku wydarzenia uhonorowaliśmy zdobywców Pomorskich Sztormów w 11 kategoriach. W „Biznesie” to Inwestycja Roku, Firma Roku i Młoda Firma Roku; w „Kulturze” - Wydarzenie Roku, Człowiek Roku i Odkrycie Roku; w „Sporcie” - Sportowiec Roku, Drużyna Roku i Odkrycie Roku.

Nagrodziliśmy również najlepsze inwestycje realizowane z udziałem funduszy europejskich, osobno w kategorii „Pomorskie EUROinspiracje - Infrastruktura” oraz „Pomorskie EUROinspiracje - Kapitał Ludzki”.

Podczas uroczystości wręczono też Medal Karty Trójmiasta - nagrodę specjalną "Gazety Wyborczej Trójmiasto", przyznawaną inicjatywom i osobom przyczyniającym się do integracji i zrównoważonego rozwoju naszej metropolii.

Zobaczcie relację z uroczystości w ECS.

 
icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Roman Imielski poleca
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem