Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim szukają 16-letniej Dominiki Janikowskiej. Nastolatka pod koniec stycznia nie powróciła z przepustki do Ośrodka Młodzieżowego w Pogroszynie. Kilka dni temu była widziana w Czersku.

Dominika Janikowska jest mieszkanką gminy Czarna Woda (powiat starogardzki). 

Rysopis zaginionej Dominiki Janikowskiej

Rysopis zaginionej: wzrost 160 cm, sylwetka szczupła, włosy długie brązowe, oczy niebieskie. W dniu zaginięcia była ubrana w różową kurtkę, spodnie dżinsowe koloru niebieskiego oraz czarne buty.

Osoby, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej, są proszone o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim pod numerem telefonu 47 74 27 355 bądź z dyżurnym starogardzkiej komendy, tel. 47 74 27 222, lub numerem alarmowym 112. Informacje można również przekazywać mailowo: komenda.starogard@gd.policja.gov.pl, komenda.starogard@gd.policja.

Policjanci zapewniają anonimowość.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.