Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

We wtorek o godz. 19.30 komisariat w Gdyni-Karwinach otrzymał informację o zaginięciu Dariusza Wolskiego. Funkcjonariuszy zaalarmowała siostra 49-latka. Mężczyzna zostawił w domu rzeczy osobiste i telefon komórkowy. - Istnieje obawa, że jego życie i zdrowie są zagrożone - informują policjanci.

Na nogi postawiono wszystkie służby. W poszukiwaniach udział biorą kryminalni, przewodnik z psem służbowym, funkcjonariusze z Komisariatu Wodnego Policji w Gdańsku, Morska Służba Poszukiwania i Ratownictwa (SAR), Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe i Poszukiwawcze Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Zaginął Dariusz Wolski z Gdyni - rysopis zaginionego

Mężczyzna ma około 165 cm wzrostu, jest szczupły, ma krótkie, ciemne włosy i piwne oczy. Miał na sobie szare, dżinsowe spodnie, czerwony polar zapinany na zamek.

Wszystkie osoby, które widziały mężczyznę lub mogą wskazać miejsce jego pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni-Karwinach, nr tel. 47 74 21 455 (dyżurny jednostki), lub na nr alarmowy 112.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.