Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

35-letni Mariusz Adam „Ryjek” występował w programach „You Can Dance”, „Hell’s Kitchen” i „Warsaw Shore”. W sobotę miał wystąpić na gali Krwawy Sport 3 w walce na gołe pięści. Jego rywalem w kategorii do 95 kg miał być Konrad Podemniak.

„Mariusz w sobotę, 8 maja br., około godziny 13, wyszedł ze swojego mieszkania w Gdyni na Grabówku. Następnie o godzinie 13.40 wysiadł z autobusu na przystanku obok urzędu miasta w Gdyni. Kierował się w stronę bulwaru Gdyńskiego. Od tamtej chwili nikt nie wie, co dzieje się z mężczyzną, gdyż jego telefon jest nieaktywny” – informuje profil SOS Zaginięcia. „Sprawa jest bardzo poważna, gdyż Mariusz miał wczoraj stoczyć walkę na gali Krwawy Sport 3, do której przygotowywał się od dłuższego czasu”.

Mariusz Adam 'Ryjek'Mariusz Adam 'Ryjek' SOS Zaginięcia

SOS Zaginięcia apeluje o kontakt z policją, jeśli ktokolwiek posiada informacje na temat miejsca pobytu Mariusza Adama. Mężczyzna ma 190 cm wzrostu, 90 kg wagi, oczy zielone, irokeza i liczne tatuaże oraz „tunele” w uszach. W chwili zaginięcia ubrany był w bluzę pomarańczową, kolorowe spodnie, buty pomarańczowo niebieskie.

Przy sobie miał duży plecak moro i prawdopodobnie także namiot.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.