Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

27-letni Mateusz Urbański w nocy z 30 na 31 maja między godziną 1 a 2 wyszedł z domu w miejscowości Sarnowy w gminie Kościerzyna i od tamtej pory nie skontaktował się z rodziną. Poruszał się żółtym seatem o numerach rejestracyjnych GTC 02891.

Jak czytamy na facebookowym profilu Zaginieni przed laty, w poniedziałek 31 maja odnaleziono jego auto pomiędzy Nową Kiszewą a Olpuchem w województwie pomorskim.

Zaginionego szuka policja

Pies policyjny podjął trop w stronę miejscowości Wiele, niestety bezskutecznie. Mężczyzna najprawdopodobniej ma przy sobie dokumenty, kluczyki do samochodu i telefon, który jest nieaktywny.

Mateusz Urbański ma 187 cm wzrostu, ciemne krótkie włosy, brązowe oczy, jest średniej budowy ciała. Ma wąsa. Jest ubrany w biało-czarną pikowaną kurtkę, bluzę z kapturem, spodnie dżinsowe i czarne obuwie sportowe.

Informacje na temat zaginionego można zgłaszać w Komendzie Miejskiej Policji w Kościerzynie pod numerem telefonu 477 423 222 lub policyjnym numerem alarmowym 112.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.