16-letnia Emilia Lipińska z Gdyni nie wróciła w sobotę do domu. Trwają poszukiwania dziewczyny. Gdy rok temu była poszukiwana, odnaleziono ją następnej doby.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Na zajmującym się poszukiwaniami zaginionych osób facebookowym profilu „Gdziekolwiek jesteś" został zamieszczony apel o pomoc w odnalezieniu 16-letniej dziewczyny z Gdyni: „Uwaga, bardzo pilne. Zagrożenie dla życia lub zdrowia. Zaginęła Emilia Lipińska".

Dziewczyna z Gdyni jest poszukiwana

Jak czytamy, w  sobotę 17 lipca 2021 r. około godziny 8.40, dziewczyna udała się do pracy w hotelu Willa Julia w Gdyni, gdzie zajmuje się sprzątaniem na okres wakacyjny.

„Ustalono, że opuściła miejsce pracy około godziny 14, później miała udać się na trening piłki nożnej, jak okazało się, nigdy tam nie dotarła. Około godziny 22.10 zaniepokojeni rodzice zadzwonili do Emilki, powiedziała że już wraca do domu. Niestety, do domu nie dotarła.

Od tamtej pory nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną ani przyjaciółmi.

Emilka choruje na [tu podano nazwę schorzenia - red.] i musi przyjmować leki, których przy sobie nie posiada.".

Emilia Lipińska była poszukiwana także przed rokiem

Rysopis zaginionej: wzrost około 166 cm, włosy ciemny blond, proste, do ramion, oczy niebieskie, szczupła budowa ciała. Ubrana była w czarną koszulkę, krótkie spodenki jeansowe i czarne buty sportowe. Miała przy sobie czarny podręczny plecak z białymi lamówkami.

Emilia Lipińska była poszukiwana już wcześniej. Zaginęła w maju 2020 r. Wówczas odnaleziono ją po dobie.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem