Policjanci z komisariatu w Oliwie poszukiwali 7-letniego Stasia z Gdańska. Chłopiec w środę w południe wyszedł z mieszkania z psem na spacer w rejonie ulicy Jana Husa 13 i nie wracał do domu przez kilka godzin.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

W środę po godzinie 15 policjanci z komisariatu w Oliwie odebrali zgłoszenie o zaginięciu 7-letniego Stanisława. 28.07.2021 o godzinie 12.20 chłopiec wyszedł z psem na spacer w okolice placu zabaw przy ul. Jana Husa 13 i do chwili obecnej nie powrócił.

Policjanci prowadzili poszukiwania chłopca, sprawdzali trasę, którą szedł 7-latek, przeszukiwali pas nadmorski oraz sprawdzali adresy i miejsca, w których mógł przebywać chłopiec.

Po godz. 18 policja poinformowała nas, że 7-latek się odnalazł. Jeden z policyjnych patroli odnalazł go całego i zdrowego w okolicy ul. Marynarki Polskiej.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem