15-letnia Nikola z Gdyni Witomina wyszła z domu w połowie grudnia i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Nikola mieszka w Gdyni na Witominie. Wyszła z domu 15 grudnia około godziny 21, do tej pory nie wróciła. Policja ustaliła, że zaginiona nastolatka przemieszczała się pomiędzy Luzinem a gdyńskim Grabówkiem. 

Zaginęła 15-letnia Nikola z Gdyni. Rodzina prosi o kontakt z policją

Telefon dziewczyny ostatni raz logował się w Redzie Pieleszewo. Od tej pory jest nieaktywny. Nikola ma 165 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma ciemne włosy sięgające do ramion i niebieskie oczy. Znakiem charakterystycznym jest czarny kolczyk w nosie. W chwili zaginięcia prawdopodobnie ubrana była w bluzę w niebieską kratę, która wygląda jak kurtka lub czarną kurtkę.

- Wciąż prowadzimy poszukiwania opiekuńcze 15-letniej gdynianki - mówi podkom. Jolanta Grunert, rzecznika prasowa Komendanta Miejskiego Policji w Gdyni. 

Osoby, które widziały zaginioną lub znają miejsce jej pobytu, proszone są o pilny kontakt z policją pod numerem telefonu +48 47 7421655 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem alarmowym 112.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem