Już tylko do niedzieli 6 marca potrwa głosowanie w plebiscycie "Szukamy złotych gwiazd". Wskażcie, co najlepszego mamy na Pomorzu dzięki Unii Europejskiej.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

W cyklu „Szukamy złotych gwiazd" prezentujemy w "Wyborczej" kolejne przedsięwzięcia zrealizowane na Pomorzu przy wsparciu Unii Europejskiej. Podkreślamy korzyści, jakie przynoszą, przedstawiamy ludzi, którzy za nimi stoją. Przypominamy przy tym, jak bardzo zmieniły się przez ostatnie lata nasz region, nasze życie, praca i otoczenie.

Teraz, wspólnie z Wami, wybieramy najważniejsze, najpotrzebniejsze i najbardziej użyteczne projekty na Pomorzu, które udało się zrealizować dzięki dofinansowaniu z UE. Które z nich doceniacie najbardziej? Odpowiedzi na to pytanie szukamy w plebiscycie "Szukamy złotych gwiazd".

W pierwszym etapie plebiscytu zaprosiliśmy Was do zgłaszania swoich kandydatur - ukończonych już inwestycji, modernizacji, przedsięwzięć związanych z przedsiębiorczością, ekologią czy nauką. Takich, które według Was odmieniły sytuację naszego regionu, wpłynęły na jakość życia mieszkańców, które dodały Waszej okolicy urody i stały się dla Was czymś ważnym.

Z wszystkich propozycji kapituła redakcyjna wybrała finałową dwunastkę na Pomorzu.

Trwa internetowe głosowanie w naszym plebiscycie, na swoich faworytów możecie głosować (poniżej) już tylko do niedzieli, 6 marca.

To Wy zdecydujecie, co najlepszego mamy w województwie pomorskim dzięki UE, które przedsięwzięcie zasłużyło na nr 1. Czekamy na Wasze głosy! Wyniki plebiscytu podamy 17 marca podczas transmitowanej online uroczystości oraz dzień później w „Wyborczej".

Unia Europejska zmieniła Pomorze. Która inwestycja jest najważniejsza? [GŁOSUJCIE]

embed
Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem