Trwa głosowanie w plebiscycie Supermiasta i Superregiony 2022. Wskażcie najważniejsze zielone przestrzenie w Gdańsku, Gdyni, Sopocie i na Pomorzu.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Park Oliwski w Gdańsku, park Oruński, a może Góra Gradowa? Polanka Redłowska w Gdyni, park Na Kamiennej Górze czy jednak Leśny Ogród Botaniczny Marszewo? A co w Sopocie – park Północny, Opera Leśna czy Sopockie Błonia? No i region, a w nim m.in. Słowiński Park Narodowy, Bory Tucholskie i sąsiadujący z metropolią Trójmiejski Park Krajobrazowy.

Trwa głosowanie w plebiscycie Supermiasta i Superregiony. W tym roku bohaterką naszej akcji i plebiscytu jest zieleń miejska, a w przypadku Trójmiasta i całego Pomorza oznacza to jedno – kłopot bogactwa.

Poznajcie wszystkie nominacje i zagłosujcie na swoich faworytów! Głosować można do 29 maja.

GDAŃSK

GDYNIA

SOPOT

POMORSKIE

Głosowanie potrwa do 29 maja.

Supermiasta 2022
CZYTAJ WIĘCEJ
icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Zagłosowałem na Trójmiejski Park Krajobrazowy. Nie wiem jednak, jak długo będziemy się nim cieszyć jeśli nadal będą nim zarządzać Lasy Państwowe. W wielu miejscach po wycinkach las wygląda koszmarnie. I nie przemawia do mnie argumentacja LP, że tak ma być, bo oni chronią las przez totalne wycinki. Potem posadzą nowy... A rosnąć będzie przez ładnych kilkadziesiąt lat, zanim zacznie przypominać las. Las to nie jest plantacja drewna!
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  A gdzie Trójmiejski Park Krajobrazowy? To jest dopiero hit.
  @Lasentinelle
  Sorry, jednak jest. Głos już oddany.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0