W soboty, w niedziele i w święta po godz. 19 autobusy i trolejbusy w Gdyni będą kursowały co pół godziny, a niektóre nawet co godzinę. ZKM Gdynia zmiany tłumaczy "koniecznością zrównoważenia budżetu gdyńskiej komunikacji miejskiej".

W sobotę 25 czerwca w Gdyni zaczną obowiązywać zmiany w komunikacji miejskiej. ZKM uruchamia sześć linii sezonowych: G, M, 309, 326, 365 oraz Orłowski Meleks, a linie 320 i N65 pojadą dalej. 

Linia Orłowski Meleks funkcjonować będzie codziennie na trasie: Orłowo CH Klif – Orłowo SKM – Orłowska – Orłowo Molo. Jest to linia bezpłatna, obsługiwana pojazdami typu meleks.

Linia pospieszna G funkcjonować będzie w soboty, niedziele i święto na trasie: Pogórze Górne – Obłuże – Śródmieście – Orłowo – Sopot – Gdańsk Oliwa ZOO.

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Więcej na ten temat
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Gdynia się zwija...
@brzezina_nadmorska
Dzięki pissowskim NIERZĄDOM które niszczą Samorządy i okradają je z pieniędzy oraz dzieląc na sprzyjające BANDYCKIEMU ugrupowaniu dając im kartonowe czeki bez pokrycia z NASZYCH podatków .8*
już oceniałe(a)ś
0
0