Za nami 19. gala plebiscytu Pomorskie Sztormy "Gazety Wyborczej Trójmiasto". Kto w tym roku, zdaniem naszych Czytelników, zasłużył na szczególne wyróżnienie na Pomorzu?

Podczas wtorkowej, uroczystej gali w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku redakcja "Wyborczej Trójmiasto", wspierana głosami Czytelników, wręczyła dziewięć mosiężnych statuetek w dziewięciu kategoriach. W każdej z nich nominowanych zostało pięć osób, instytucji lub przedsięwzięć, które swoim działaniem i sukcesami wyróżniły się na mapie Pomorza. Wyjątkiem była kategoria "Kultura", w której w tym roku wybraliśmy sześciu nominowanych. Statuetki z tajemniczą postacią, która wywołuje sztormową falę, odzwierciedlają nieustępliwość w dążeniu do sukcesu. A miernikiem tego sukcesu jest uznanie mieszkańców Pomorza, czyli Państwa - Czytelników "Gazety Wyborczej Trójmiasto".

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Roman Imielski poleca
Czytaj teraz
Więcej
    Komentarze