Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Promocja, która potrwa do końca stycznia 2021 roku, obejmuje lokale w sześciu atrakcyjnie położonych i dobrze skomunikowanych inwestycjach w Gdańsku, Gdyni, Pogórzu i Rumi. Rabaty są bardzo atrakcyjne, podobnie jak miało to miejsce podczas ubiegłorocznej promocji, która cieszyła się dużym zainteresowaniem klientów.

Materiały PartneraMateriały Partnera Euro Styl - Osiedle Beauforta

Atrakcyjność Trójmiasta jako miejsca do życia, w którym można rozwijać się zawodowo, prowadzić biznes, uczyć się  i korzystać z bogatej oferty kulturalnej, sprawia, że ceny nieruchomości utrzymują się tu na wysokim poziomie. Tym bardziej warto szukać promocyjnych cen – zwłaszcza gdy oferuje je stabilny, sprawdzony na rynku deweloper, taki jak Euro Styl z Grupy Dom Development.

Materiały PartneraMateriały Partnera Euro Styl - Locus

— W naszych inwestycjach przykładamy ogromną wagę do rozwiązań, które dają mieszkańcom codzienny komfort życia, uławiają wypoczynek, umożliwiają rozwijanie pasji i budowanie relacji z sąsiadami. Dlatego na naszych osiedlach powstają np. place zabaw dla dzieci, miejsca służące relaksowi wśród pięknie zaaranżowanej zieleni, a tam, gdzie jest to możliwe, boiska lub inna infrastruktura sportowa. Zagospodarowanie każdego osiedla jest gruntownie przemyślane i starannie zaprojektowane. Wybierający mieszkanie od Euro Stylu, nie tylko kupują lokal, ale też spełniają marzenie o swoim wyjątkowym miejscu na ziemi – mówi Anna Tuszyńska, kierownik sprzedaży w Euro Stylu.

Materiały PartneraMateriały Partnera Euro Styl - Zielony Południk

Ceniący sobie aktywność na świeżym powietrzu i bliskość natury mogą wybierać z różnorodnej pod względem wielkości i liczby pokoi oferty mieszkań np. na osiedlu Zielony Południk w Gdańsku Południe, Osiedlu Beauforta w Pogórzu k. Gdyni czy Osiedlu przy Błoniach w Rumi Janowie. Osoby preferujące życie w rozwiniętych dzielnicach, z łatwym dostępem do miejskich atrakcji i udogodnień, znajdą odpowiednie mieszkanie np. na osiedlu Idea w Gdańsku Oliwie, Cis w Gdyni Cisowej czy Locus w Rumi Janowie.

Materiały PartneraMateriały Partnera Euro Styl - Cis

– Wybierając mieszkanie w promocyjnej ofercie na jednym z osiedli Euro Stylu, kupujący ma pewność, że w atrakcyjnej cenie otrzyma świetną jakość, na którą – obok dobrej lokalizacji i przemyślanego zagospodarowania przestrzeni – składają się funkcjonalność oraz estetyka wykończenia klatek schodowych, wysoka jakość wykorzystanych materiałów, a także elegancka, ponadczasowa architektura budynków – podsumowuje Anna Tuszyńska z Euro Stylu.

Materiały PartneraMateriały Partnera Euro Styl - Osiedle Beauforta

Aby skorzystać z promocji, wystarczy skontaktować się z dowolnie wybranym biurem sprzedaży Euro Stylu, w którym doradcy pomogą wybrać wymarzone mieszkanie w atrakcyjnej cenie. Warto to zrobić jak najszybciej, gdy oferta jest szeroka – pamiętając, że z upływem czasu, wybór mieszkań z rabatami będzie się zmniejszał. 

Materiały PartneraMateriały Partnera Euro Styl - Osiedle Beauforta

Artykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Nieograniczony dostęp do serwisów informacyjnych, biznesowych,
lokalnych i wszystkich magazynów Wyborczej.