Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

- W naszej szerokiej i różnorodnej ofercie odpowiednie dla siebie lokum znajdą zarówno miłośnicy życia w śródmieściu, jak i osoby, które preferują spokojniejsze, oddalone nieco od centrum rejony miasta. Potrzeby Klientów, którzy poszukują większej życiowej przestrzeni, zaspokoi duży wybór mieszkań 3- i 4-pokojowych. Zwolennicy relaksu wśród zieleni docenią ciekawie zaaranżowane osiedlowe tereny rekreacyjne. Wszystkich ucieszy rozwinięta wokół osiedli infrastruktura zapewniająca codzienną wygodę – mówi Anna Tuszyńska, kierownik sprzedaży w Euro Stylu.

W miejskim rytmie

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Osoby, które preferują życie w śródmiejskim rytmie – w pełnym atrakcji i codziennych udogodnień centrum Gdańska – znajdą swoje wymarzone miejsce do życia w Perspektywie. Inwestycja powstaje przy ul. Powstańców Warszawskich. Jej architektura doskonale współgra z istniejącą w tym miejscu zabudową.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Sąsiedztwo trzech miejskich parków oraz otwarty park na terenie osiedla, z bogato wyposażonym placem zabaw i terenem rekreacyjno-sportowym, sprawiają, że jest to najbardziej zielona inwestycja w gdańskim śródmieściu. Codzienny komfort mieszkańców podniesie oferta lokali handlowo-usługowych na parterach, która wzbogaci dostępne w okolicy miejskie udogodnienia.

Mieszkania na Perspektywie z terminem odbioru zaplanowanym już na grudzień tego roku – zainteresują zwłaszcza tych, którzy poszukują większych metraży. Dostępne są w niej głównie lokale 4-pokojowe o powierzchni od 80 do 100 mkw.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Ostatni, gotowy do odbioru 2-poziomowy loft w Dawnej Poczcie w gdańskim Dolnym Wrzeszczu to doskonała propozycja dla najbardziej wymagających klientów. Pięknie zrewitalizowany przez Euro Styl zabytkowy gmach doskonale łączy historię ze współczesnością i wraz z nowoczesną częścią inwestycji doskonale wpisuje się w istniejącą tkankę miejską. Do wyboru jest tu jeszcze kilka gotowych mieszkań 1- i 3-pokojowych. Mieszkańcy Dawnej Poczty w odległości krótkiego spaceru mają wiele sklepów, punktów usługowych i klimatycznych knajpek – to walor lokalizacji w dojrzałej dzielnicy. Dalej z łatwością dojadą rowerem lub hulajnogą, a wygodny transport do innych części miasta zapewnia im rozwinięta komunikacja miejska. Atutem inwestycji jest bliskość linii tramwajowej, która gwarantuje, że mieszkańcy nie muszą martwić się miejskimi korkami.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Wszystko pod ręką

Sąsiedztwem pełnej miejskiej infrastruktury będą się cieszyć również mieszkańcy osiedla Cis w Gdyni Cisowej. Choć inwestycja jest oddalono od śródmieścia, wszystko co niezbędne do codziennego, komfortowego życia – m.in. sklepy, punkty usługowe, apteka, szkoła, przedszkole i żłobek –  jest w zasięgu ręki. Łatwo też dojechać stąd do centrum Gdyni. W kilka minut można dojść do pętli trolejbusowej czy przystanków komunikacji miejskiej oraz do stacji Szybkiej Kolei Miejskiej Gdynia Cisowa. W ofercie osiedla Cis jest jeszcze kilka lokali 3- i 4-pokojowych, gotowych do odbioru już we wrześniu br.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

W grudniu br. odbiorą mieszkania klienci, którzy zdecydują się na zakup na osiedlu Locus w Rumi Janowie, tuż przy granicy z Gdynią. W ofercie z szybkim odbiorem jest tam kilka 3-pokojowych lokali. Już teraz można je obejrzeć i zachwycić się pięknymi, wykończonymi w wysokim standardzie częściami wspólnymi, inspirowanymi naturą i zielenią otoczenia. Z inwestycją sąsiaduje Park Żelewskiego, który przynosi wytchnienie w cieniu drzew. Dziedzińce osiedla wypełnia ozdobna roślinność, wieloletnie świerki oraz ogródki znajdujące się przy mieszkaniach na parterze. Mieszkańcy Locusa zrobią zakupy w pobliskich sklepach, a ich dzieci same będą mogły pójść do szkoły położonej w sąsiedztwie. Janowo to rozwinięta dzielnica chętnie wybierana jako miejsce do życia również przez osoby pracujące w Gdyni. Wygodnie dojadą tam autobusem, Szybką Koleją Miejską i autem. Bezpośrednie sąsiedztwo dużego miasta daje też  możliwość korzystania z bogatej oferty rozrywkowej i kulturalnej.  

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

W nadmorskim klimacie

Osoby, które chcą poczuć nadmorski klimat docenią Osiedle Beauforta w Pogórzu na granicy z Gdynią. Blisko stąd do gdyńskich plaż w Babich Dołach i na Oksywiu, do kite- i windsurfingowego centrum w Rewie oraz na pyszną rybę w Mechelinkach. Niska zabudowa i starannie zaprojektowane, zielone przestrzenie z bujającymi się jak morskie fale trawami nadają inwestycji wyjątkowy, kameralny charakter morskiego kurortu. W utrzymaniu osiedlowej roślinności pomogą wkomponowane między budynkami proekologiczne ogrody deszczowe.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

- Mieszkańcy znajdą tu mnóstwo atrakcji. Dla aktywnych jest wielofunkcyjne boisko, stół do ping-ponga, zewnętrzna siłownia, crossfit i skate park. Młodsi sprawdzą swoją zwinność na pająku linowym albo ściance wspinaczkowej. Dzieci ucieszy plac zabaw, tyrolka albo zielony labirynt. Sąsiedzkiej integracji sprzyjają zielniki i grządki uprawne, gdzie będzie można sadzić zioła i własne sadzonki. Strefa relaksu przy oczku wodnym będzie zaś idealnym miejscem wypoczynku – mówi Anna Tuszyńska z Euro Stylu.

Codzienną wygodę mieszkańcom Osiedla Beauforta zapewnią znajdujące się w pobliżu sklepy oraz galeria handlowa, punkty usługowe, przychodnie, szkoły podstawowe oraz osiedlowe przedszkole. W ofercie jest jeszcze kilka mieszkań 3-pokojowych z terminem odbioru w styczniu 2022 roku.

Więcej informacji o mieszkaniach znajduje się na stronie www.eurostyl.com.pl

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.