Otodom, najpopularniejszy serwis z nieruchomościami w Polsce, już po raz czwarty zorganizował konkurs, który w 3-etapowym badaniu realizowanym przez zewnętrzną agencję badawczą IQS, wyłania najlepsze agencje nieruchomości w Polsce.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu
Tytuł Lidera Nieruchomości w województwie pomorskim trafił do White Wood Nieruchomości. „Jesteśmy dumni, że ciężka praca całego zespołu została zauważona" – mówi Paweł Podbielski, dyrektor zarządzający agencji.
embed

Co oznacza dla agencji to wyróżnienie?

Paweł Podbielski, dyrektor zarządzający White Wood Nieruchomości: Jest to dla nas przede wszystkim ogromne docenienie. Jesteśmy dumni, że ciężka praca całego zespołu została zauważona, wiemy, że nasi agenci wkładają w nią całe serce, aby standardy obsługi były na najwyższym poziomie.

Lider Nieruchomości Otodom to obecnie najważniejsza nagroda branżowa przyznawana najlepszym agentom i biurom nieruchomości w Polsce. Dlaczego taka inicjatywa jest tak ważna dla branży nieruchomości?

Motywacja to najlepszy motor napędzający do działania. Każde biuro dąży do doskonałości i chce być najlepsze, dlatego też zdrowa rywalizacja to ważny element pracy nie tylko w nieruchomościach.

Co, Pana zdaniem, jest najważniejsze w pracy agencji nieruchomości? Jaką wartość dla klienta dostarcza współpraca z agencją/agentem?

Najważniejszy jest standard pracy, bo to właśnie on decyduje o tym, czy praca z daną agencją będzie efektywna. Jako White Wood Nieruchomości zawsze przykładaliśmy i dalej przykładamy olbrzymią wagę do jakości i widoczności publikowanych ofert, do działań marketingowych i estetyki publikowanych przez nas materiałów, bo wiemy, jak ważne dla klienta jest fakt, aby jego oferta widoczna była w jak najlepszym świetle.

Tytuł Lidera Nieruchomości to nie tylko wyróżnienie i prestiż, ale też obowiązek: promowania swoją codzienną pracą najlepszych praktyk i inspirowania innych do rozwoju. Jakie działania planuje podejmować biuro White Wood Nieruchomości, aby nieustannie się rozwijać, inspirować innych oraz sprostać dynamicznie zmieniającym się potrzebom rynku?

Rozwój firmy to dla nas zawsze był priorytet. Stawiamy ogromny nacisk na promocję naszych agentów, bo wiemy, że to właśnie oni są wizytówką firmy. Inwestujemy w kampanie reklamowe nie tylko te internetowe, ale również outdoorowe, ponieważ zależy nam na budowaniu świadomości marki. Ważną kwestią są także szkolenia agentów u najlepszych trenerów w Polsce.

Lider Nieruchomości Otodom to pierwszy i jedyny tego rodzaju konkurs w branży, który wyłania najlepsze agencje nieruchomości w Polsce. W tym roku odbyła się jego czwarta edycja. W ramach konkursu wyłaniane są najlepsze agencje nieruchomości w każdym województwie oraz jedna, najlepsza w całym kraju. 

Nad prawidłowym i rzetelnym przebiegiem konkursu oraz niezależnym wynikiem czuwa agencja badawcza IQS. By wyłonić liderów w branży, podczas 3-etapowego badania pod lupę brane są najdrobniejsze detale: jakość i efektywność ogłoszeń, liczba transakcji, zdjęcia zamieszczane w ofertach, stosowanie wirtualnych narzędzi, czy też dostępność obsługi zdalnej. Jakość obsługi i kontakt z klientem sprawdzane są podczas audytu Mystery Shopper, czyli tajemniczego klienta. Na podstawie danych z badania i w oparciu o opracowany przez metodologów IQS algorytm, przeliczone zostają wskaźniki, które pozwalają wyłonić zwycięzców.

Nagrodzone agencje nieruchomości otrzymują statuetkę, certyfikat oraz pakiet świadczeń PR pozwalający na promocję biura w szeroko zasięgowych mediach biznesowych i branżowych.

Laureaci tegorocznej edycji zostaną również zaproszeni do współtworzenia Katalogu Dobrych Praktyk, który będzie stanowił rodzaj drogowskazu dla całej branży, pozwoli na profesjonalizację działania agentów oraz nieustanne podnoszenie jakości świadczonych usług.

Finałowa gala konkursu Lider Nieruchomości Otodom 2021, podczas której wręczone zostały nagrody, odbyła się 1 kwietnia. Wydarzenie można obejrzeć na YouTube . Pełna lista laureatów jest dostępna na stronie lidernieruchomosci.otodom.pl

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej na ten temat
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem