Komfortowe mieszkanie, atrakcyjnie zagospodarowana, przyjazna osiedlowa przestrzeń i wszystko, co niezbędne do wygodnego życia pod ręką, a przy tym blisko na plażę. To marzenie spełnisz wybierając swoje M z bogatej oferty lokali na osiedlach Beauforta 2 i Konstelacja, które w Pogórzu k. Gdyni buduje Euro Styl z Grupy Dom Development.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Teraz przy zakupie możesz skorzystać z atrakcyjnej oferty „30/70", czyli programu odroczonych płatności, który pozwala zmniejszyć koszt kredytu w trakcie oczekiwania na nowe mieszkanie. 

Sąsiadujące ze sobą osiedla Beauforta 2 i Konstelacja powstają na rozległym terenie pomiędzy ulicami Derdowskiego i Kościuszki, w sąsiedztwie zakończonej już inwestycji Euro Stylu – Osiedla Beauforta. Ponadczasowa architektura, niska, 3-piętrowa zabudowa i odpowiednie rozmieszczenie budynków, które zapewnia mieszkańcom poczucie prywatności, nadają szybko rozwijającej się okolicy przyjazny charakter.

 

- Na Osiedlu Beauforta 2 oraz Konstelacji klienci Euro Stylu mają do wyboru nowoczesne mieszkania o różnych metrażach, z przestronnymi balkonami czy też ogródkami w przypadku lokali na parterach. Mieszkania na Konstelacji wyróżnia dodatkowo wysokość 275 cm, czyli aż o 15 cm więcej niż standardowo, oraz wykończone, gładkie i pomalowane na biało ściany. Większe od standardowych będą też okna balkonowe, co zapewni jeszcze większy dopływ naturalnego światła do wnętrz. Kupujący mieszkanie w Konstelacji będą również mogli zdecydować, czy chcą wyższe drzwi wewnętrzne. W połączeniu z wyjątkową wysokością mieszkania pozwoli to na oryginalną aranżację - mówi Anna Tuszyńska, dyrektor sprzedaży w Euro Stylu.

Konstelacja i Osiedle Beauforta 2 - wysoki standard mieszkań (Materiał promocyjny Partnera)
Konstelacja i Osiedle Beauforta 2 - wysoki standard mieszkań (Materiał promocyjny Partnera) 

Na plażę, po codzienne zakupy i do Gdyni – wszędzie blisko

Z osiedli Beauforta 2 i Konstelacji w 15 minut autem i w 20 minut rowerem można dojechać na plaże w Babich Dołach lub na gdyńskim Oksywiu. Niespełna kwadrans samochodem, a na rowerze mniej niż 30 minut zajmuje dojazd do Mechelinek – na spacer po molo czy wizytę w jednej z lokalnych restauracji. Tuż obok jest Rewa – raj dla wielbicieli wind- i kitesurfingu, a zimą doskonałe miejsce do morsowania.

W pobliżu osiedli znajduje się galeria handlowa Szperk. W okolicy są też mniejsze sklepy i punkty usługowe, a także restauracje i kawiarnie.  Do śródmieścia Gdyni jest tylko 7 km – łatwo więc skorzystać z bogatej oferty rozrywkowej i kulturalnej dużego miasta. Dzięki rozwiniętej infrastrukturze drogowej do centrum Gdyni można wygodnie dojechać komunikacją miejską lub autem. Bliskość Estakady Kwiatkowskiego pozwala sprawnie dotrzeć do Obwodnicy Trójmiasta i dalej do Sopotu i Gdańska.

Aktywnie lub leniwie w przyjaznych, osiedlowych przestrzeniach

Mądrze i oryginalnie zaaranżowana, rozległa przestrzeń między budynkami będzie dla mieszkańców oazą, w której odetchną czystym, nadmorskim powietrzem i zrelaksują się po ciężkim dniu. Na osiedlach znajdą się chociażby proekologiczne ogrody deszczowe, wspierające retencję wód opadowych, łąki kwietne, a także różnorodna zieleń, które nada częściom wspólnym wyjątkowego uroku.

Konstelacja i Osiedle Beauforta 2 - atrakcyjne przestrzenie wspólne (Materiał promocyjny Partnera)
Konstelacja i Osiedle Beauforta 2 - atrakcyjne przestrzenie wspólne (Materiał promocyjny Partnera) 

Sąsiadujące ze sobą osiedla oferują też wiele możliwości aktywnego spędzenia czasu. W niewielkiej odległości od Osiedla Beauforta 2 i Konstelacji, tuż przy Osiedlu Beauforta, znajduje się Gminna Strefa Rekreacji z wielofunkcyjnym, oświetlonym boiskiem. Można też poćwiczyć na zewnętrznej siłowni lub crossficie albo sprawdzić swoją sprawność na pająku linowym lub ściance wspinaczkowej. Wielbiciele jazdy na desce mogą poćwiczyć triki w skate parku.

Sąsiadujące ze sobą inwestycje będą w naturalny sposób przenikać się dzięki nowym ulicom, ścieżkom rowerowym, chodnikom i spacerowym alejkom. Mieszkańcy będą mogli swobodnie przemieszczać się w obrębie osiedli, np. do sklepów czy punktów usługowych na parterach budynków. Rodzice docenią też bliskość przedszkola, które znajduje się na Osiedlu Beauforta – podsumowuje Anna Tuszyńska z Euro Stylu.

Kup z odroczoną płatnością

Klienci Euro Stylu mogą skorzystać obecnie ze specjalnego programu „30/70", czyli programu odroczonych płatności, który pozwala zmniejszyć koszt kredytu w trakcie oczekiwania na nowe mieszkanie. Po zawarciu umowy kupna klienci mogą wpłacić tylko 30 proc. wartości lokalu, na początku uruchamiają więc tylko niewielką część kredytu. Pozostałe 70 proc. wpłacają dopiero przy odbiorze lokalu.

 

W przypadku czterech pierwszych budynków na Osiedlu Beauforta 2 odbiory mieszkań odbędą się w III kwartale 2023 roku, a w dwóch pierwszych budynkach na Konstelacji w IV kwartale 2023 roku. Tym samym, jeśli korzystają z kredytu, mogą zmniejszyć jego koszt nawet na kilkanaście miesięcy.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej