Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

„S Taxi Corporation” jest najbardziej prestiżową korporacją taksówkową z flotą jednakowej marki samochodów – właśnie Mercedes Benz. Teraz do dołączyły do niej Mercedesy klasy B, E, S.

– Z korporacją „S” Taxi, Mercedes współpracuje od lat. Można więc śmiało powiedzieć, że jest to wspólny projekt – mówi dyrektor Marek Szybliski z firmy BMG Goworowski. – Warto zwrócić uwagę, że podstawowym samochodem kontraktu jest napędzany na cztery koła Mercedes E 220. – Zależało nam na tym, aby w każdych warunkach jazdy kierowca i pasażer czuli się jaki najbardziej bezpiecznie. Nasza firma sfinansowała też zakup aut i wzięła na siebie wynajęcie ich korporacji.

Przekazanie taksówek Mercedes w BMG GoworowskiPrzekazanie taksówek Mercedes w BMG Goworowski Bartosz Gondek

Czarne mercedesy można spotkać w najbardziej eleganckich lokalizacjach Trójmiasta. S Taxi 3 City Corporation ma swoje miejsca postojowe pod hotelem Sheraton Sopot i Grand Hotel Sopot, gdyńskimi: Mariott i Merkury, a także Centrum Handlowym Klif i Riviera. Teraz rozbudowuje swoją sieć na Gdańsk. Czarne Mercedesy parkują już pod hotelem Novotel, Almond i Nr1.

Przekazanie taksówek Mercedes w BMG GoworowskiPrzekazanie taksówek Mercedes w BMG Goworowski Bartosz Gondek

– Prestiżowe lokalizacje mają pomóc w prosty sposób, nawet bez telefonu, znaleźć nasze samochody. Warto pamiętać, że wysoki standard nadal oznacza, że jesteśmy typową miejską korporacją taksówkową. O tym, że tak jest, świadczą nasze stawki. Takie same jak w pozostałej trójmiejskiej konkurencji – mówi Jakub Sobiecki, prezes zarządu S Taxi 3 City Corporation. – Przyszedł czas na pierwsze 20 samochodów. Z czasem dochodzić będą kolejne. Będzie ich coraz więcej, ponieważ szykujemy się do ekspansji na kolejne duże, polskie miasta.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.