W ubiegłym tygodniu pod salonem firmy Margo, autoryzowanego dealera Hyundaia w Trójmieście, zaparkował elektryczny model Ioniq. Był to egzemplarz testowy, sprowadzony dla klienta, który w Gdańsku finalizuje transakcję zakupu takiego samochodu.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

W cennikach firmy Margo, autoryzowanego dealera Hyundaia w Gdańsku i Gdyni, pojawił się też nowy Hyundai i30 w wersji kombi. Najtańszy, większy kompakt koreańskiego producenta to wydatek od 69 700 zł za podstawową odmianę 1.4 100 KM.

– Nie kryję, że czekaliśmy na ten samochód – nie kryje entuzjazmu Marek Kuźmicki z Margo. – Nowy i30 kombi z ogromną przestrzenią bagażową to bardzo atrakcyjna propozycja nie tylko dla klientów indywidualnych, ale także dla firm.

Po podniesieniu tylnej klapy mamy do zagospodarowania aż 602 l objętości. Dodatkowo po złożeniu oparć siedzeń drugiego rzędu potencjał przewozowy wzrasta do 1650 l.

Podstawowy motor to wspomniany już silnik benzynowy 1.4 o mocy 100 KM. Mocniejsze są litrowe silniki z turbodoładowaniem o zwiększonej wydajności i dynamice, generujące moce 120 lub 140 KM. Klienci mają także do wyboru jeden silnik Diesla 1.6 l o dwóch mocach – 110 i 136 KM.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem