W najbliższą sobotę w Gdyni ruszą z wielkim hukiem Dni Otwarte BMW M Performance, które odbywać się będą w salonie firmy "Zdunek" przy ulicy Druskiennickiej. Niedaleko możemy zamawiać nowego SUV-a Citroena
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Czterogodzinną imprezę BMW (godzina 12 – 16) poprowadzi duet Patryk Mikiciuk i Rafał Cieszyński. W firmie Zdunek zobaczymy 11 modeli z literką „M”: 430i xDrive Gran Coupe, 530i Touring, X5 M, X6 M50d, M3, 340i xDrive Limousine, 430i xDrive Cabrio, 540xi, M240i xDrive Coupe, X4 M40i oraz M4 Coupe.

Wśród atrakcji dodatkowych warto wymienić pokaz mody, specjalne stoisko z gadżetami do samochodów serii „M” oraz trenażer reakcji dla kierowców wyścigowych.

Cały następny tydzień w salonie będą trwały jazdy testowe wybranymi modelami samochodów, na które będzie się można zapisać między innymi właśnie w sobotę.

Kilkaset metrów od gdyńskiego salonu BMW Zdunek znajduje się jedyny obecnie w Trójmieście salon Citroena – ASO 11. Można tutaj zamawiać, jeszcze przedpremierowo, Citroëna C3 Aircross. Ceny nowego SUV-a francuskiej marki rozpoczynają się od 52 900 PLN za poziom wyposażenia LIVE, od 58 900PLN za poziom FEEL i 66 500 za topową odmianę SHINE. Klient ma możliwość wyboru jednego z prawie 90 zestawień kolorystycznych. Oficjalnie auto zadebiutuje podczas zbliżającego się Salonu we Frankfurcie, a fizycznie model pojawi się w polskich salonach w listopadzie 2017.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem