Czym najlepiej przewieźć prezenty? Można to zrobić na przykład świątecznym Mercedesem Klasy X.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Zamiast oficjalnej premiery, firma BMG Goworowski postanowiła zaprezentować swojego najnowszego pickupa – Klasę X, w centrum handlowym „Klif” w Gdyni.

W centrum handlowym pojawił się premierowy model X250d, w wersji wyposażeniowej Power. W związku z tym, że samochód ma ładowność wynoszącą aż 1,1 tony, prezentów wejdzie tutaj całkiem sporo. Z tyłu można dodatkowo doczepić sanie mikołaja. Klasa X może bowiem holować przyczepy o masie do 3,5 tony. Nowy Mercedes produkowany jest w fabryce w Hiszpanii, jako kolejny efekt kooperacji z koncernem Renault – Nissan. Samochód zbudowano na solidnej ramie i wyposażono w napęd na wszystkie koła 4MATIC, który dodatkowo umożliwia zablokowanie tylnego mechanizmu różnicowego i posiada tak potrzebne w trudniejszym terenie przełożenie redukcyjne.

Mercedes Klasy X z BMG Goworowski z gdyńskim 'Klifie'
Mercedes Klasy X z BMG Goworowski z gdyńskim 'Klifie'  BMG Goworowski

Nowa X Klasa prezentowana będzie w Klifie, przez firmę BMG Goworowski, do niedzieli. Jeżeli chcielibyśmy, aby to ona stała się prezentem, przygotujmy się na wydatek co najmniej 170 275 złotych brutto.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem