Nowy Ford Eco Sport pojawił się w salonach tydzień temu, a w weekend odbyła się jego oficjalna premiera na kameralnych targach "Moda na Motopasje". Ford nie był jedyną motonowością, jaką można było zobaczyć w CH Osowa.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

EcoSport, zaprezentowany przez firmę Euro Car, to Fordowski konkurent Renault Captur, Nissana Juke czy Toyoty C-HR. Niewielki crossover może kryć pod maską starego znajomego – litrowy silnik EcoBoost, dostępny w wersjach 100, 125 i 140 KM, oraz 1,5-litrowe silniki wysokoprężne TDCi o mocy 100 i 125 KM. Cennik Forda EcoSport startuje od 59 900 zł – to cena za wersję 1.0 EcoBoost o mocy 100 KM. Za bardzo bogatą odmianę ST Line zapłacimy nieco ponad 80 000 zł.

ST Line nie był jedyną nowością pokazaną w CH Osowa. Na hallach centrum wyeksponowano także nowego jeepa compass, alfę romeo stelvio, peugeota 3008, toyoty i samochody sportowe. Największe wrażenie na zwiedzających robiło sportowe Porsche 911 w barwach Automobilklubu Orski.

Zabytkowe, sportowe Porsche 911 w Centrum Handlowym Osowa
Zabytkowe, sportowe Porsche 911 w Centrum Handlowym Osowa  Bartosz Gondek

Impreza zorganzowana przez CH Osowa to udany powrót do dawno niepodejmowanej tradycji eksponowania większej liczby samochodów w pasażach handlowych, do której na pewno warto ponownie nawiązać.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem