Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

66 850 złotych. Tyle kosztuje najbardziej luksusowa odmiana Forda Fiesty, nosząca tradycyjnie oznaczenie Vignale. To kolejny, po modelach Kuga i Mondeo bogato wyposażony Ford. Tym razem w miejskiej odmianie. Oprócz pełnej listy wyposażenia od klasycznej fiesty Vignale różni się zmienioną stylistyką, wystrojem wnętrza, oraz większą ilością chromów. Pierwsze Fiesty, noszące nazwisko słynnego włoskiego stylisty, można już oglądać w salonie firmy Euro Car.

Nowy Mercedes CLSNowy Mercedes CLS Materiały Prasowe


Kolejna luksusowa, lecz zupełnie inna w charakterze, propozycja, zaparkowała w salonach Mercedesa. Mowa o najnowszym,agresywnie wystylizowanym Mercedesie CLS. Matowoczarnego Mercedesa CLS  zobaczyliśmy pod gdyńskim salonem BMG Goworowski.To samochód ekspozycyjny. Wkrótce pojawi się także odmiana demo.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.