Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

W Rumii kończy się adaptacja salonu Peugeot, należącego do firmy JD Kulej, na długo oczekiwany obiekt Citroena. Salon jest już dostosowany do standardów marki z charakterystycznym chevronem w logo. Wewnątrz stoją już meble i stanowiska dla aut. Tylko czekać, aż pojawią się same samochody. Otwarcie – w tym miesiącu.

Z kolei w Gdańsku pani Katarzyna Best-Kuczyńska, która w mieście nad Motławą rozliczyła PIT, wygrała toyotę yaris z Toyota Carter Gdańsk. Samochód był główną nagrodą w konkursie organizowanym przez samorząd dla osób, które płacą podatki w Gdańsku.

Pracę nad nowymi pokoleniami fanów wykonał także gdański salon Volvo – Drywa ADV. W Dzień Dziecka zorganizowano tutaj wielkie malowanie farbami modelu XC 40. Przydały się także balony, które sprawiły, że każda z pociech mogła poczuć się w nowym Volvo jak u siebie. Słonecznie odmieniony samochód wzbudzał zainteresowanie klientów, którzy przybyli zapoznać się z najnowszymi modelami Volvo oraz nową ofertą samochodów używanych.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.