Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Za wyprzedaż rocznika 2018 wzięli się także trójmiejscy dealerzy Mitsubishi – firma Motor Centrum i K&K Wojtanowicz. W ofercie wyprzedażowej Eclipse Cross i ASX dostępne są taniej o kwotę VAT, a cena najnowszego Mitsubishi Eclipse Cross obniżona została o 10 000 złotych.

Najwyższy wyprzedażowy rabat w salonach Nissan Zdunek KMJ to 14 000 złotych.

Zachęty w postaci dodatkowego darmowego wyposażenia i atrakcyjnego finansowania pojawiły się także w przypadku Mazdy.

Więcej wiemy też o upustach i rabatach na Toyoty. Trójmiejscy dealerzy Toyoty oferują rabaty na Toyotę Aygo, sięgające 6000 złotych. Toyota Yaris przeceniona została nawet o 5500 złotych, Toyoty Auris i Corolla są teraz do nabycia taniej o 11000 złotych. Popularny C-HR został obniżony o 10000, a RAV4 o 15000 złotych. W piątek i sobotę odbyły w trzech trójmiejskich salonach Toyoty Dni Otwarte. Jak dowiedzieliśmy się w Toyota Carter Gdańsk, lokomotywami sprzedaży były podczas tej akcji – jak w poprzednich latach – Toyoty Auris i Yaris. Chętnie wybierana jest także Toyota RAV4.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.