Kompaktowe, a mimo to niebanalne. Mercedes A 35 AMG nowy Mercedes klasy B i Suzuki Jimny. Na te samochody czekało wielu fanów motoryzacji.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Pierwszego lutego w salonie BMG Goworowski pojawił się nowy Mercedes A 35 AMG. To naprawdę wydarzenie, ponieważ to najtańsze 300 KM ze znaczkiem Mercedesa w historii. W Polsce taki samochód kosztuje 188 500 zł. W standardzie otrzymujemy za to czterocylindrowy, dwulitrowy silnik o mocy 306 KM, napęd na cztery koła 4Matic +, siedmiobiegową, dwusprzęgłową skrzynia automatyczną i sportowe wykończenie samochodu.  Prezentowany egzemplarz to samochód demonstracyjny w BMG Goworowski, będzie udostępniony do jazd testowych dla klientów. Dziś w salonie BMG Goworowski pojawiła się także druga  nowość. To zupełnie odmieniony Mercedes klasy "B"

Nowy Mercedes klasy B
Nowy Mercedes klasy B  BMG Goworowski


1 lutego rozpoczęły się także w całej Polsce pokazy premierowe nowego Suzuki Jimny. Legenda 4x4 powróciła w całkowicie nowej odsłonie, oferując jeszcze więcej funkcjonalności i praktyczności zarówno pod względem wyglądu, jak i osiągów.

Suzuki Jimny
Suzuki Jimny  fot. Filip Trusz

Spotkania Roadshow poprowadzą uznani dziennikarze motoryzacyjni, którzy zaprezentują gościom nowego Jimny’ego, a także omówią praktyczne zalety napędu na 4 koła ALLGRIP oraz odpowiedzą na pytania nurtujące fanów motoryzacji. Na Wybrzeżu samochód pojawi się 26 lutego w firmie K&K Wojtanowicz. Już teraz zaś choć  nieoficjalnie, można się nim już przejechać.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem