Prawdziwie rajdowe emocje czekają nas na Żuławach podczas odbywającego się właśnie tutaj 2 i 3 marca 1. Rajdu BricoMarche
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

1. Rajd BricoMarche to rozwinięcie odbywającego się co roku pod Gdańskiem i cieszącego się dużym zainteresowaniem klasycznego KJS-u. Tym razem uzupełnionego o wiele atrakcji dla miłośników sportów motorowych. W rajdzie wziąć udział mogą zarówno kierowcy amatorzy, jak i zawodowcy.  Impreza przejedzie przez Miasto Pruszcz Gdański oraz gminy Suchy Dąb i Pruszcz Gdański. Dodatkowe atrakcje odbędą się zaś na terenie CKiS w Pruszczu Gdańskim oraz na torze w Pszczółkach. Podczas całego wydarzenia w Pruszczu Gdańskim odbywać się będą liczne atrakcje dla przybyłych widzów oraz ceremonie związane z rajdem. Na stadionie przy Centrum Kultury i Sportu staną także stymulatory dachowania, zderzeń oraz autobus, w którym będzie można oddać krew.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem