W Oplu Combo Cargo, a w Renault zmodernizowany Kadjar. Zobaczmy, co nowego pojawiło się w trójmiejskich salonach samochodowych.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

W ramach Dni Biznesu, które zakończą się 28 lutego, u trójmiejskich dealerów Opla możemy zobaczyć nowego Opla Combo Cargo. Nowe Combo zdobyło niedawno prestiżową nagrodę International Van of the Year 2019. Jury doceniło dużą przyjemność z jazdy, innowacyjne systemy wspomagające kierowcę i niskie koszty eksploatacji. Jak dowiedzieliśmy się w salonie Motor Centrum, nowe Combo Cargo można kupić podczas Dni Biznesu z rabatem wynoszącym nawet do 24 000 złotych.  Opel Combo dostępny jest w licznych wariantach, w tym w wersji o standardowej długości nadwozia 4,40 m oraz w wersji XL o długości 4,75 m. Nowy kompaktowy dostawczy Opel wyróżnia się na tle głównych rywali pojemnością przestrzeni ładunkowej wynoszącą 4,4 m sześc., ładownością do 1000 kg oraz przedziałem ładunkowym umożliwiającym przewożenie przedmiotów o długości do 3440 mm. W zaprojektowanej w przemyślany sposób przestrzeni ładunkowej między wnękami nadkoli zmieszczą się dwie europalety — nawet w Combo o krótszym rozstawie osi. Przewóz wyjątkowo długich przedmiotów, takich jak deski, umożliwi opcjonalny luk dachowy.

Nowy Renault Kadjar
Nowy Renault Kadjar  Renault


W Oplu na użytkowo, a w Renault na rekreacyjnie. W ślad za modernizacją bliźniaczego Nissana Quashqaia, kurację odmładzającą przeszedł także Renault Kadjar. Oprócz zmian stylistycznych, najważniejszą nowością jest czterocylindrowy silnik benzynowy o pojemności 1.3 litra i mocy 130 lub 160 KM, który alians Renault-Nissan opracował we współpracy z Mercedesem. Wewnątrz zobaczymy 7-calowy ekran dotykowy. Siądziemy na wygodniejszych fotelach.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem