Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

W salonie BMG Goworowski rozpoczęła się wielka przeprowadzka do nowego, wielopiętrowego obiektu. Na parterze klientów wita recepcja, strefa relaksu, oraz efektowne samochody AMG. Na kolejnych piętrach znajdują się kolejne poziomy wystawowe – AMG, osobowych i dostawczych Mercedesów.

Inny gdyński dealer - firma Euro Car postanowiła uczcić ósmego marca, uruchamiając darmowy, świąteczny transport dla pań. Dzień później w salonie BMW Zdunek podziwialiśmy nowe BMW serii 3.

Tymczasem w salonach Toyoty trwa szaleńcza sprzedaż nowej Corolli. W zaledwie tydzień od pojawienia się samochodu w salonie w Toyota Carter Gdańsk przyjęto 42 zamówienia. - Podobnie jak w przypadku innych modeli, ponad połowa zamówień to na początku bogato wyposażone hybrydy. Od kilku dni coraz więcej klientów decyduje się także na podstawowe modele, kosztujące 75 900 złotych – mówi Maja Lesińska z Toyota Carter Gdańsk. - To najlepiej wyposażona podstawowa Corolla w historii tego modelu.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.