Firma BMG Goworowski w Gdańsku zaprasza do odwiedzin swojego salonu w Gdyni. Powodują nią nie tylko chęć pokazania trzeciego etapu budowy nowego obiektu, ale także wyprzedaż samochodów z rocznika 2018.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

- Zakończyliśmy właśnie kolejny – trzeci etap budowy największego centrum samochodów Mercedes Benz na północy Polski – mówi Marek Szybilski z BMG Goworowski , to otwarty właśnie dwupoziomowy salon sprzedaży nowych samochodów Mercedes-Benz i aut dostawczych Van Pro Center. Czwarty etap inwestycji - strefa samochodów z gamy Mercedes-AMG oraz EQ ujrzy światło dzienne w połowie tego roku.

Przy okazji premiery dwupoziomowego salonu BMG Goworowski organizuje dziś i jutro ostrą wyprzedaż własnego stoku, na którym znajduje się pełen mix modelowy. Wystawione zostały także samochody demonstracyjne. - To naprawdę mega wietrzenie – mówią pracownicy BMG Goworowski. - Upusty będą wzrastać wraz z ceną katalogową samochodu.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem