Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Już jutro, 7 maja, najmocniejsze samochody ze stajni AMG pojawią się w AMG Perfomance Center w Gdyni. BMG Goworowski AMG Performance Center zaprasza wszystkich pasjonatów czterech kółek, a w szczególności miłośników marki Mercedes-Benz i Mercedes-AMG, na kolejne AMG Dream Day w Nowym Salonie BMG Goworowskii. Wtorek 7 marca to dzień, w którym będziemy mogli poznać z bliska najmocniejsze modele AMG. Wśród nich: A 35, C 63 S Coupe, C 63 S Limuzyna, E 63 S Kombi, E 63 S Limuzyna, GT 63 S czy GT C. Impreza rozpocznie się o godzinie 10 i potrwa do 17.

Kilka dni temu w gdańskim salonie marki Jaguar Land Rover wydano klientowi pierwszego, odmienionego Evoque'a. Auto ma praktycznie identyczne rozmiary co poprzednik, ale zostało zbudowane na zupełnie nowej platformie. Dzięki temu Brytyjczycy poprawili przestronność wnętrza – chwalą się 20 mm większą przestrzenią na nogi i bagażnikiem, który jest większy o 10 proc. i pomieści teraz 591 l. Pierwsze Evoque wydany w gdańskim salonie trafił do firmy Auto Jacuk w Łęgowie, gdzie stanie się samochodem dyspozycyjnym dla obsługiwanych przez ten serwis klientów segmentu premium. 

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.