Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Sześć komfortowych miejsc, szczelnie oddzielona przestrzeń ładunkowa i niespotykane u konkurencji, staranne wykończenie. Coraz większa liczba klientów Toyota Carter Gdańsk przekonuje się do odkrywanej dopiero na pomorskim rynku Toyoty ProAce w wersji brygadowej. – Pojazd prezentowany na zdjęciu to kolejna „brygadówka” która opuszcza nasz salon. Czekamy na przybycie dwóch następnych – mówi Maja Lesińska z Toyota Carter Gdańsk. – Można powiedzieć, że ProAce w tej wersji to najnowsze odkrycie naszych klientów instytucjonalnych.
Coraz więcej partnerów Toyota Carter Gdańsk pyta także o najnowszego ProAce City, który pojawi się u gdańskiego dealera japońskiej marki już jesienią.

Z kolei firma Benepol – największy dealer samochodów dostawczych marki VW na Pomorzu – pokazuje możliwości specjalistycznej zabudowy na bazie VW Transportera. Także i tutaj większość samochodów dostosowywana jest pod klienta.
– Coraz większą popularnością cieszą się wysoce specjalistyczne rozwiązania, wkomponowane w średni samochód dostawczy. Stąd w naszej ofercie bankowóz, samochód do przewozu osób niepełnosprawnych, do którego zmieszczą się trzy wózki, czy karawan pogrzebowy -–mówią pracownicy Benepolu.
Wybierając transportera szóstej generacji, można rozważyć zamówienie dwóch rozstawów rozstawów osi, dachów o różnej wysokości czy dowolnego układu siedzeń. Do tego sześć opcji silnikowych, a nawet napęd na cztery koła.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.