100-lecie Citroena w Rumi, Klasyczny Biwak w Stegnie, III Zlot Mercedesa w Gdańsku i na koniec kultowe już Blokowanie MC Donaldsa w Pruszczu Gdańskim. Zmotoryzowany czerwiec szykuje się nam bardzo klasycznie.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Już w sobotę, 1 czerwca, w Stegnie ruszy Klasyczny Biwak, organizowany przez Gminę Stegna z udziałem gwiazd TVN Turbo. Impreza rozpoczyna się w sobotę, a zainteresowani właściciele klasyków mogą bawić się bez problemów do niedzieli.

9 czerwca trójmiejscy fani samochodów Mercedes-Benz zapraszają na III Zlot Mercedes Spot Trójmiasto pod stadionem Energa, a Automobilklub Morski na festyn na Skwerze Kościuszki.

Tydzień później, 15 czerwca, w Gdyni, Kosakowie i Rumi, zmotoryzowani miłośnicy francuskiej motoryzacji hucznie obejdą 100-lecie Citroena. Portal Północna.TV, Automobilklub Morski oraz klub Francuska Motoryzacja na Pomorzu z udziałem dealera marki Citroen na Pomorzu – firmą JD Kulej, zapraszają na wyjątkową imprezę. Będzie to wydarzenie wielowątkowe i największe w regionie. Specjalny patronat nad imprezą sprawuje Citroën Polska. Wszystko to przy wsparciu Gminy Kosakowo oraz Konsula Honorowego Francji Pana Alaina Momperta.

30 czerwca zapraszamy zaś do Pruszcza Gdańskiego na kolejne, piąte już klasyczne blokowanie Mc Donaldsa. W ten jeden dzień klasyczne samochody przyjeżdżają do pruszczańskiego „maka” zjeść za darmo i dobrze się bawić. Tak jak to miało miejsce pół wieku temu.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem