Już 800 opli astra zostało zamówionych w ramach usługi MiiMove Carsharing. Wkrótce dołączą do nich pojazdy elektryczne
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Łącznie użytkownicy wynajmu na minuty za pośrednictwem aplikacji MiiMove Carsharing mają teraz do dyspozycji już 400 opli astra hatchback. Docelowo trójmiejski dealer marki Opel – Serwis Haller, który jest dostawcą floty dla MiiMove, wyda łącznie 800 takich samochodów w 2019 roku.

– Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, powiększyliśmy flotę naszych pojazdów o kolejne 200 sztuk sprawdzonego modelu Opel Astra z automatyczną skrzynią biegów. Obecnie w ramach naszej usługi oferujemy już 400 aut – powiedział Adam Kurek, prezes zarządu firmy MiiMove. – Zwiększamy także konsekwentnie nasz zasięg działania. Od czerwca dostępni jesteśmy nie tylko dla mieszkańców Trójmiasta, ale również Rumi i gminy Kosakowo. Niebawem naszą flotę zasilą kolejne ople, w tym modele o napędzie elektrycznym.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem